Zgarnij plecak, koszulki, czapeczki!

16.10.2023

Zgarnij plecak, koszulki, czapeczki!

Zajrzyj po oferty w katalogu

Wybierz się w podróż po świecie dźwięków! Przed Tobą najlepsze oferty 2023 roku! Interfejsy audio, mikrofony, klawisze, monitory odsłuchowe, klawiatury, kontrolery, oprogramowanie do tworzenia muzyki, głośniki komputerowe, gramofony, efekty gitarowe, procesory dźwięków, sprzęt do streamingu i gamingu, wszystkie niezbędne akcesoria i wiele, wiele innych znajdziesz teraz superatrakcyjnych cenach!. Wejdź na stronę z katalogiem z ofertami!

CO ZNAJDZIESZ W KATALOGU?
W katalogu znajdziesz interfejsy audio, monitory studyjne, konsole, mikrofony, akcesoria do podcastów, kostki gitarowe, instrumenty klawiszowe i wiele więcej!

Co więcej, kupując swoje wymarzone narzędzia, możesz liczyć na fantastyczne prezenty, takie jak plecaki RØDE, słuchawki SONY, systemy do kalibracji monitorów i słuchawek Sonarworks, statywy, akcesoria do gramofonów i komputerów, t-shirty i czapki baseballowe!*

Sprzęt z naszej oferty kupisz w sklepach muzycznych, które są naszymi partnerami. Zobacz listę sklepów.

ZGARNIJ PLECAK RØDE!
Ale to nie wszystko! Jeśli kupisz sprzęt z naszej oferty za 7 777 zł, w specjalnej promocji możesz zgarnąć ekskluzywny plecak RØDE!
Zakupy można sumować!

>> Wejdź na stronę z katalogiem z ofertami, by wybrać sobie sprzęt do zakupu w sklepie i dowiedzieć się, jak zgarnąć plecak RØDE!

*Oferta jest ograniczona i może być niedostępna w niektórych sklepach. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM