Zapraszamy na warsztaty z produkcji muzycznej

13.10.2023

Zapraszamy na warsztaty z produkcji muzycznej

Warsztaty z produkcji muzycznej prowadzi Piotr Siejka

Zapraszamy na warsztaty z produkcji muzycznej – Universal Audio Music Production Workshop. Warsztaty prowadzi Piotr Siejka – producent muzyczny i właściciel studia Gar De Roba w Łomiankach.

Zapraszamy na warsztaty z produkcji muzycznej prowadzone przez Piotra Siejkę w studiu Gar De Roba w Łomiankach.

Zapraszamy wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania, którzy pragną poznać i zgłębić tajniki tej sztuki pod okiem mistrza.

W kameralnym gronie i przyjaznej atmosferze Piotr Siejka szczegółowo omówi i zaprezentuje w praktyce zagadnienia związane z nagrywaniem wokali, środowiskiem produkcyjnym, aranżem i miksowaniem, z wykorzystaniem sprzętu Universal Audio.

Uczestników zachęcamy do zabrania własnych próbek miksów lub piosenek – pod koniec warsztatów Piotr udzieli kilku cennych wskazówek i porad dotyczących zaprezentowanego przez Uczestników materiału.

Bezpłatna godzina konsultacji z Piotrem Siejką
Po warsztatach każdy uczestnik może skorzystać z darmowej godziny konsultacji z Piotrem Siejką, prowadzonej online w ustalonym indywidualnie terminie.

Uwaga, liczba miejsc na warsztatach ściśle ograniczona.

PROGRAM WARSZTATÓW

PISANIE PIOSENKI

PRODUKCJA

MIKSOWANIE

TERMINY, MIEJSCE I CENA

Do wyboru proponujemy następujące terminy: 27.10.2023, 24.11.2013, 15.12.2023
Godzina: 9.00-18.00 z przerwą na lunch
Miejsce: Studio Gar De Roba, ul. Moniuszki 28 w Łomiankach
Cena: 520 zł

 

REGULAMIN WARSZTATÓW

Poniższy formularz stanowi zgłoszenie udziału w warsztatach organizowanych przez firmę AUDIOSTACJA sp. z o.o., ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki, NIP: 1132529123 przy współpracy z firmą GAR DE ROBA MUSIC PIOTR SIEJKA, ul. Moniuszki 28, 05-092 Łomianki, NIP: 5251530608, zwaną dalej organizatorem.

REJESTRACJA

PŁATNOŚCI

WARUNKI UDZIAŁU NA WARSZTATACH I REZYGNACJA

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WARSZTATY

Wypełnij formularz rejestracji najpóźniej 10 dni przed planowanym terminem warsztatów. W formularzu wybierz interesujący Cię termin:
– 27.10.2023
– 24.11.2023
– 15.12.2023

W przypadku jakichkolwiek problemów z wypełnieniem formularza, prosimy o przesłanie danych do zgłoszenia na adres: garderobamusic@gmail.com    Dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Administratora: AUDIOSTACJA sp. z o.o., ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki. Szczegółową informację odnośnie celów i zasad przetwarzania danych oraz przysługujących uprawnień znajduje się TUTAJ.


     

    Pozostałe aktualności

    Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

    Made by OSOM