Zapowiedź: RØDE Wireless PRO

22.08.2023

Zapowiedź: RØDE Wireless PRO

Dwukanałowy, kompaktowy bezprzewodowy system mikrofonowy

Rode ogłasza Wireless PRO – kompaktowy system mikrofonowy pełen profesjonalnych funkcji do łatwego nagrywania nieskazitelnego dźwięku dla Twoich treści.

Z Wireless Pro nie stracisz żadnego ujęcia, a to dzięki 32-bitowemu nagrywaniu na pokładzie, z ponad 40 godzinami pamięci
wewnętrznej. Zachowasz bezbłędną synchronizację wideo i audio z kodem czasowym i zarejestrujesz niesamowicie brzmiące treści bez wysiłku dzięki inteligentnej technologii GainAssist.

Najnowocześniejsza cyfrowa transmisja RØDE Series IV 2,4 GHz zapewnia najlepszy w swojej klasie zasięg, a wbudowane mikrofony zapewniają krystalicznie czysty dźwięk.

Wireless Pro jest kompatybilny z kamerami, telefonami i komputerami oraz oferuje profesjonalne funkcje, takie jak blokowane złącze lavalier, przycisk przeznaczony do wyzwalania nagrywania, automatyczne włączanie/wyłączanie zasilania oraz
gniazdo TRRS na odbiorniku do monitorowania słuchawek.

Dostarczany jest również z kompletnym zestawem akcesoriów, w tym parą mikrofonów lavalier, wytrzymałym etui ładującym,
futrzanymi osłonami przeciwwiatrowymi, magnetycznymi klipsami montażowymi i kablami do podłączenia do wszystkich urządzeń.

Główne cechy:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM