ROZSTRZYGNIĘCIE – Zagraj o monitory ADAM Audio T8V

08.04.2022

ROZSTRZYGNIĘCIE – Zagraj o monitory ADAM Audio T8V

Stwórz ścieżkę dźwiękową do obrazu

Dzieło Józefa Chełmońskiego pod tytułem „Bociany” doczekało się prawdziwie cudownej oprawy muzycznej, jaką zafundowali nam Uczestnicy konkursu. Otrzymaliśmy mnóstwo fantastycznych zgłoszeń na bardzo wysokim poziomie.

Pięknie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za muzykę, która każda w oryginalny i niepowtarzalny sposób, wykreowała dźwiękiem uwiecznioną na obrazie chwilę.

Nagroda główna

Za fortepianowy krajobraz Mazowsza, wybrzmiewający z nutką nadziei i radosnych emocji, nagrodę główną otrzymuje Pan Wojciech Bronakowski.

Nagrodą jest para monitorów ADAM Audio T8V

 

Nagroda specjalna

Za oryginalność wykreowanej sceny dialogu o szczęściu, natchnionym przez przelot bocianów, nagrodę specjalną otrzymuje Pan Damian Guldynowicz.

Nagrodą specjalną są słuchawki studyjne ADAM Audio SP-5

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wszystkim Uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i już teraz zapraszamy do kolejnych edycji konkursu. Uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy, że formuła kolejnej edycji konkursu nieco się zmieni. Bądźcie z nami!

 

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM