PROMOCJA: Wzmocnij swoje brzmienie!

10.10.2017

PROMOCJA: Wzmocnij swoje brzmienie!

Kup M-Track 2X2, M-Track 2X2M lub M-Track 2X2 Vocal Studio Pro i pobierz wtyczki

Do 31.12.2017 kup M-Track 2X2M-Track 2X2M lub M-Track 2X2 Vocal Studio Pro, a będziesz mógł bezpłatnie pobrać kolekcję uznanych, najwyższej jakości wtyczek Softube: The Passive-Active Pack.

Podnieś jakość swoich miksów i wyostrz swoje brzmienie dzięki interfejsom M-Audio serii C oraz uznanym wtyczkom firmy Softube, wiodącego producenta oprogramowania. Od 1.10.2017 do 31.12.2017 nowi i obecni użytkownicy urządzeń M-Track 2X2, 2X2M i 2X2 Vocal Studio Pro są uprawnieni do BEZPŁATNEGO pobrania kolekcji wtyczek Passive-Active Pack firmy Softube.

Kolekcja wtyczek Passive-Active Pack firmy Softube zawiera trzy różne equalizery. Każdy z nich ma własny charakter i jest starannie zaprojektowany w jednym celu: by muzykom i producentom muzycznym dostarczyć niezwykle intuicyjne narzędzia pomagające stworzyć idealne miksy.

Passive Equalizer jest odwzorowaniem kultowych niemieckich trzypasmowych equalizerów z szerokim pasmem zapewniającym niezrównanie czysty i wyraźny dźwięk.

Active Equalizer to narzędzie, które doskonale sprawdza się tam, gdzie jest wymagane obowiązkowe oprogramowanie dźwiękowe. Jest odwzorowaniem szwajcarskiego modelu equalizera. To najlepsza platforma operacyjna do przetwarzania korekcyjnego, gdzie jest wymagana idealna precyzja w miksie.

Focusing Equalizer to inspirujące i proaktywne podejście do tradycyjnego equalizera. To całkowicie oryginalna koncepcja firmy Softube, działająca w prawdziwie intuicyjny sposób. Potrafi wychwycić „niedopowiedzenia” w procesie miksowania i pozwala skoncentrować się użytkownikom na tym, co jest dla nich najważniejsze – na pracy twórczej.

Bliższe spojrzenie na interfejsy M-Audio serii C-Series: 
Wszystkie modele M-Track mają zgrabną, profesjonalną, metalową obudowę z dużym pokrętłem do regulacji głośności na środku i są wyposażone niskoszumowe preampy Crystal™, wykorzystywane wyłącznie przez M-Audio, oraz w przetworniki A/D o dużej wydajności. Użytkownicy mogą nagrywać maksymalnie 2 kanały jednocześnie dzięki specjalnemu wejściu symetrycznemu typu combo XLR/1/4″ i całkowicie nowemu wejściu instrumentalnemu 1/4″ (po dwa takie wejścia w 2X2M), ze specjalnie zaprojektowanym stopniem wzmocnienia, zapewniającym najbardziej precyzyjne dostosowanie sygnału gitary lub basu podłączonego bezpośrednio do interfejsu.

M-Track C-Series łączy się z komputerem Mac lub PC przez standardowy port USB lub USB-C przy pomocy dołączonego kabla. To wysokiej jakości połączenie Hi-Speed USB w połączeniu z pokrętłem do regulacji USB/Direct pozwala na monitoring wejść bez żadnej latencji, co sprawia, że nagrywanie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Cechy M-track 2X2

Dodatkowo w 2X2M:

M-Track 2X2 Vocal Studio Pro zawiera:

Pozostałe aktualności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Made by OSOM