Bezpłatne warsztaty z profesjonalnej realizacji dźwięku live

21.03.2023

Bezpłatne warsztaty z profesjonalnej realizacji dźwięku live

Prowadzi Piotr Puchalski - realizator sanah

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z profesjonalnej realizacji dźwięku live z Piotrem Puchalskim, realizatorem sanah.

Warsztaty odbędą się 3 kwietnia 2023 roku w godz. 11.00-16.00 w Teatrze Kamienica w Warszawie przy Al. Solidarności 93.

Piotr poprowadzi wyjątkowe jednodniowe warsztaty z realizacji dźwięku live, podczas których opowie o swoich doświadczeniach w pracy z różnymi artystami, ale przede wszystkim o swoich trasach z gwiazdą polskiej muzyki, sanah.

Piotrek opowie nam o wyzwaniach, z jakimi musiał się zmierzyć będąc reżyserem dźwięku na jednej z największych tras koncertowych w Polsce i jaką ewolucję przechodził jego setup sprzętowy i mikrofonowy na przestrzeni lat; o mikrofonowaniu bębnów, sekcji dętej i smyczkowej; jakich mikrofonów DPA używa w swoim ustawieniu i dlaczego; jak nagłaśnia się koncerty na największych halach w Polsce; o deszczu jako elemencie scenografii i jak przygotować sprzęt na takie warunki; jak poradzić sobie z nagłośnieniem artystów na długich wybiegach; dlaczego ulubionym mikrofonem wokalnym Piotrka jest DPA d:facto 😉

Podczas wydarzenia przewidziane jest wręczenie nagrody specjalnej, którą będzie jeden z mikrofonów marki DPA.

Wydarzenie odbywa się we współpracy DPA Microphones wraz z firmą Audiostacja, która od wielu lat jest oficjalnym partnerem handlowym marki.

Warsztaty są bezpłatne.

Autorka zdjęcia: Monika Sadowska, Thedreams studio, Magic Records.

REJESTRACJA

Aby wziąć udział w warsztatach, uzupełnij poniższy formularz do dnia 30 marca 2023    Dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Administratora: AUDIOSTACJA P. Dygasiewicz P. Dolewka spółka jawna, ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki. Szczegółową informację odnośnie celów i zasad przetwarzania danych oraz przysługujących uprawnień znajduje się TUTAJ.


     

    Pozostałe aktualności

    Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

    Made by OSOM