Warsztaty z produkcji muzycznej

21.11.2019

Warsztaty z produkcji muzycznej

Bezpłatne warsztaty z produkcji muzycznej prowadzi Steve Nash

Zapraszamy na warsztaty z produkcji muzycznej, które poprowadzi Steve Nash.
Warsztaty odbędą się w sklepie muzycznym Music Store w Poznaniu.

Podczas warsztatów Steve Nash pokaże, w jaki sposób w codziennej pracy producenta muzycznego wykorzystuje kontrolery Akai Force i Akai MPC Live, a także stage piano Nord Stage 3 – podstawowe narzędzia w pracy kompozytorskiej.
Ponadto poruszy kwestie dotyczące obsługi programów takich jak: MPC Software 2.6, Max Msp oraz Ableton Live.

Prowadzenie:
Steve Nash – wszechstronny, utalentowany, kreatywny muzyk, pianista, kompozytor, producent muzyczny i DJ, który na swoim koncie ma już sporo nagród i wyróżnień. Zdobył m.in. mistrzostwo świata DJ-ów (IDA 2012, 2013, 2015), jest też wicemistrzem Sample Music Festival (Berlin 2017). Współpracował z wieloma muzykami, w tym z czołowymi polskimi raperami (np. O.S.T.R., GrubSon, Sokół, Małpa).

Termin:
3.12.2019 (sobota).
Start: Godz. 17.00

Miejsce:
Sklep muzyczny Music Store
ul. Wielka 21

Wstęp wolny!
Zapraszamy!

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM