Warsztaty z produkcji muzycznej dla początkujących

10.03.2023

Warsztaty z produkcji muzycznej dla początkujących

Warsztaty prowadzi Piotr Siejka

Zapraszamy na Universal Audio Music Production Workshop – dwudniowe warsztaty z produkcji muzycznej dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z produkcją muzyczną. Warsztaty prowadzi Piotr Siejka.

Piotr Siejka to jeden z najbardziej cenionych w Polsce producentów muzycznych i miskerów. Współpracował z plejadą polskich artystów, między innymi z Edytą Górniak, Mietkiem Szcześniakiem, Natalią Kukulską, Kasią Cerekwicką, Łukaszem Zagrobelnym, Dorotą Miśkiewicz, Grzegorzem Turnauem, z zespołami Perfect, Afromental i wieloma innymi. Od 2011 roku Piotr Siejka prowadzi własne studio Gar de Roba w Łomiankach.

Na Universal Audio Music Production Workshop zapraszamy początkujących oraz tych, którzy pragną przypomnieć sobie podstawy z produkcji muzycznej. W kameralnym gronie i przyjaznej atmosferze szczegółowo zostaną omówione zagadnienia związane z nagrywaniem wokali, środowiskiem produkcyjnym, aranżem i miksowaniem, z wykorzystaniem sprzętu Universal Audio.

Uczestników zachęcamy do zabrania własnych próbek miksów lub piosenek – pod koniec warsztatów Piotr udzieli kilku cennych wskazówek i porad dotyczących zaprezentowanego przez Uczestników materiału.

Uwaga, liczba miejsc ściśle ograniczona.

Terminy (do wyboru):

Godzina:
9.00-17.00 z przerwą na obiad

Cena dwudniowych warsztatów:
750 zł brutto
W cenę wliczony jest obiad.

Bezpłatna godzina konsultacji z Piotrem Siejką
Po warsztatach każdy uczestnik może skorzystać z darmowej godziny konsultacji z Piotrem Siejką, prowadzonej online w ustalonym indywidualnie terminie.

Miejsce:
Studio Gar de Roba, ul. Moniuszki 28 w Łomiankach

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego najpóźniej 6 dni przed wybranym terminem warsztatów lub zgłoszenie udziału bezpośrednio wysyłając wiadomość e-mail na adres: marketing@audiostacja.pl

Uwaga, liczba miejsc ściśle ograniczona. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanie opłaty.
O przyjęciu zgłoszenia na warsztaty oraz sposobie płatności Uczestnik zostanie powiadomiony w odrębnej wiadomości w ciągu kilku następnych dni roboczych.

Jeśli z braku miejsc nie będziemy mogli zaproponować chętnym udziału w warsztatach w tym terminie, powiadomimy ich o tym najpóźniej na tydzień przed datą rozpoczęcia warsztatów.

W przypadku braku odpowiedniej liczby Uczestników, zastrzegamy sobie możliwość odwołania warsztatów, o czym powiadomimy najpóźniej na 4 dni przed warsztatami.

Program warsztatów dla początkujących

SONGWRITING

PRODUCTION

MIXING

REGULAMIN WARSZTATÓW

Powyższy formularz stanowi zgłoszenie udziału w warsztatach organizowanych przez firmę AUDIOSTACJA P. Dygasiewicz P. Dolewka spółka jawna, ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki, NIP: 1132529123 przy współpracy z firmą GAR DE ROBA MUSIC PIOTR SIEJKA, ul. Moniuszki 28, 05-092 Łomianki, NIP: 5251530608, zwaną dalej organizatorem.

REJESTRACJA

PŁATNOŚCI

WARUNKI UDZIAŁU NA WARSZTATACH I REZYGNACJA

FORMULARZ REJESTRACJI NA WARSZTATY

Wypełnij formularz rejestracji najpóźniej 10 dni przed planowanym terminem warsztatów.    Dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Administratora: AUDIOSTACJA P. Dygasiewicz P. Dolewka spółka jawna, ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki. Szczegółową informację odnośnie celów i zasad przetwarzania danych oraz przysługujących uprawnień znajduje się TUTAJ.    Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest: AUDIOSTACJA P.Dygasiewicz P.Dolewka sp. j., ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki. Szczegółowa informacja Administratora dotycząca przetwarzania danych, w tym o uprawnieniach przysługujących podmiotom danych znajduje się pod tym linkiem.

    Pozostałe aktualności

    Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

    Made by OSOM