Vertigo Sound – miękki i wielki dźwięk bez zakłóceń

19.11.2020

Vertigo Sound – miękki i wielki dźwięk bez zakłóceń

Najwyższej jakości analogowy sprzęt studyjny

Pochodząca z Monachium, Vertigo Sound projektuje absolutnie najwyższej jakości analogowy sprzęt studyjny.
Firma stara się połączyć nowoczesne podejście do projektowania z najlepszymi brzmieniami z przeszłości. To firma z ogromnym know-how, szacunkiem dla klasycznej analogowej przeszłości oraz pasją do brzmienia i technologii.

Wyjątkowe rezultaty Vertigo Sound osiąga dzięki trzem kluczowym składnikom, którymi są: jakość, pasja i rzemiosło.

Jakość

Firma szczyci się dbałością o najdrobniejszy detal, co słychać w brzmieniu urządzeń. Dokładnie zbadano klasyczne koncepcje i obwody sprzętu nagraniowego oraz opracowano własne holistyczne koncepcje, dzięki którym produkty osiągają najwyższy poziom jakości. Firma stosuje nowoczesne narzędzia, wysokiej jakości wyselekcjonowane komponenty, najnowszą technologię pomiarową do badań i kontroli jakości oraz wdraża najlepsze metody produkcji.

Pasja

Pasję, z jaką Vertigo Sound podchodzi do opracowywania produktów, szczególnie widać w doborze dyskretnych obwodów elektronicznych.
Znakiem firmowym Vertigo Sound są podwójne wzmacniacze operacyjne – OPA 1976. Zbudowane są z elementów dyskretnych i zapewniają fenomenalne parametry brzmieniowe.

Rzemiosło

Każde urządzenie jest zbudowane według najwyższych standardów brzmieniowych i jakościowych. Bazując na klasycznych rozwiązaniach przenosi je o wiele poziomów wyżej, posługując się zdobyczami współczesnej elektroniki, ale zachowując analogowe pryncypia: miękki i wielki dźwięk bez zakłóceń i szumów. Niewiele konstrukcji może pochwalić się takim połączeniem.
Sprzęt Vertigo będzie pracował latami i spełni potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

W ofercie Vertigo Sound znajduje się obecnie pięć produktów:
kompresor VSC-3, korektor VSE-2, podwójny przedwzmacniacz mikrofonowy VSP-2 oraz dwie odmiany procesora masteringowego VSM-2.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM