Przełomowe efekty UAFX z Universal Audio

28.04.2021

Przełomowe efekty UAFX z Universal Audio

Zupełnie nowa linia wysokiej klasy kostek efektowych

Universal Audio, wiodący producent profesjonalnego sprzętu i oprogramowania do nagrywania dźwięku, wprowadził UAFX – pierwszą serię kostek efektowych, oferującą autentycznie brzmiące emulacje klasycznych efektów typu pogłos, delay, modulacja.

Kostki UAFX – Golden Reverberator, Starlight Echo Station i Astra Modulation Machine – to rezultat wyczerpujących długoletnich prac badawczo-rozwojowych, które wprowadziły na rynek kostek potężną dwuprocesorową architekturę. Seria UAFX oferuje trzy odmienne klasyczne brzmienia na kostkę, nieskazitelny analogowy wygląd oraz wysoką jakość wykonania.

Funkcje UAFX obejmują intuicyjne tryby Preset / Live, analogowe dry-through, działanie stereo / dual mono, true bypass * z cichym przełączaniem, dodatkowe efekty do pobrania z gamy algorytmów UAD i wiele więcej.

Golden Reverb
Profesjonalnie uchwycone klasyczne pogłosy

Golden Reverberator gromadzi dekady kultowych dźwięków pogłosów w pojedynczej, pięknie wykonanej kostce efektowej – od gęstego brzmienia studyjnych płyt pogłosowych z lat 50. po napędzany lampą pogłos sprężynowy z klasycznych wzmacniaczy gitarowych z lat 60. i niekończące się algorytmiczne cuda klasycznych cyfrowych pogłosów. Efekty Spring 65, Plate 140 i Hall 224, każdy z dostępną modulacją, oferują podstawową paletę tekstur vintage reverb.
Czytaj więcej…

 

Starlight Echo Station
Słynne opóźnienia analogowe i cyfrowe opóźnienia

Czerpiąc z potężnej wiedzy UA w zakresie emulacji analogowej, kostka Starlight Echo oferuje najlepsze klasyczne efekty delay, jakie kiedykolwiek zostały zarejestrowane w kostce efektowej. Wyposażona jest w trzy typy opóźnień – Tape EP-III, Analog DMM i Precision – kultowy sprzęt ostatnich 60 lat. Starlight oferuje dodatkowe ustawienia zużycia taśmy, modulacji i barwy przedwzmacniacza, zapewniając nieskończone inspirujące dźwięki.
Czytaj więcej…

Astra Modulation Machine
Trio ponadczasowych efektów modulacji

Astra Modulation Machine to kompletna dźwiękowa stacja robocza. Astra stawia u Twoich stóp trzy doskonale narzędzia modulacji – od przestrzennych, studyjnych brzmień flangerów z lat 70. po chropowaty chorus i soczyste tremolo z lampą opto. Ustawienia Chorus Brigade, Flanger DBLR i Trem 65 – z dodatkowymi trybami dla Vibrato, Doubling i nie tylko – łączą się, zapewniając mnóstwo gustownych ulepszeń.
Czytaj więcej…

Główne cechy efektów UAFX:

Efekty UAFX z Universal Audio

 

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM