Zapraszamy na Universal Audio Music Production Workshop

24.04.2022

Zapraszamy na Universal Audio Music Production Workshop

Prowadzi Piotr Siejka

Zapraszamy na warsztaty z produkcji muzycznej, które poprowadzi Piotr Siejka!

Piotr Siejka to jeden z najbardziej cenionych w Polsce producentów muzycznych i mikserów. Współpracował z plejadą polskich artystów, między innymi z Edytą Górniak, Mietkiem Szcześniakiem, Natalią Kukulską, Kasią Cerekwicką, Łukaszem Zagrobelnym, Dorotą Miśkiewicz, Grzegorzem Turnauem, z zespołami Perfect, Afromental i wieloma innymi. Od 2011 roku Piotr Siejka prowadzi własne studio Gar de Roba w Łomiankach.

Universal Audio Music Production Workshop by Piotr Siejka

Już 2 czerwca odbędą się pierwsze w Polsce warsztaty z Piotrem Siejką!
Na pierwsze spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z produkcją muzyczną.

W kameralnym gronie i przyjaznej atmosferze zostaną omówione podstawowe zagadnienia związane z pisaniem piosenki oraz środowiskiem produkcyjnym i miksowaniem z wykorzystaniem sprzętu Universal Audio.

Uczestników zachęcamy do zabrania własnych próbek miksów lub piosenek – pod koniec warsztatów Piotr udzieli kilku cennych wskazówek i porad dotyczących zaprezentowanego przez Uczestników materiału.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo każdego, kto podejrzewa u siebie objawy przeziębiania lub COVID -19, prosimy o pozostanie w domu. W przypadku już dokonanej rejestracji zaproponujemy Ci inny termin warsztatów – w tym celu prosimy o kontakt: recepcja@audiostacja.pl

Termin:
2 czerwca 2022 (czwartek)

Godziny:
9.00-17.00 z przerwą na obiad

Cena:
390 zł
W cenę wliczony jest obiad

Miejsce:
Studio Gar de Roba, ul. Moniuszki 28 w Łomiankach

Rejestracja:
Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego najpóźniej do 23 maja.

Uwaga, liczba miejsc ściśle ograniczona! O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanie opłaty.
O przyjęciu zgłoszenia na warsztaty oraz sposobie płatności Uczestnik zostanie powiadomiony w odrębnej wiadomości w ciągu kilku następnych dni roboczych.
Jeśli z braku miejsc nie będziemy mogli zaproponować chętnym udziału w warsztatach w tym terminie, powiadomimy ich o tym najpóźniej na tydzień przed datą rozpoczęcia warsztatów.

Wszystkim chętnym, którym nie będziemy mogli zaproponować warsztatów w dniu 2 czerwca, proponujemy kolejne terminy warsztatów w dniach 16 i 30 czerwca.

Dla kogo:
Na warsztaty zapraszamy wszystkich, którzy stawiają pierwsze kroki w dziedzinie produkcji muzycznej, pragną zaczerpnąć wiedzę od doświadczonego producenta muzycznego i poznać jego warsztat pracy.

PROGRAM WARSZTATÓW

SONGWRITING

PRODUCTION

MIXING


REGULAMIN WARSZTATÓW

Powyższy formularz stanowi zgłoszenie udziału w warsztatach organizowanych przez firmę AUDIOSTACJA P. Dygasiewicz P. Dolewka spółka jawna, ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki, NIP: 1132529123 przy współpracy z firmą GAR DE ROBA MUSIC PIOTR SIEJKA, ul. Moniuszki 28, 05-092 Łomianki, NIP: 5251530608,
zwaną dalej organizatorem.

REJESTRACJA

PŁATNOŚCI

WARUNKI UDZIAŁU NA WARSZTATACH I REZYGNACJA

 

FORMULARZ REJESTRACJI NA WARSZTATY

Wypełnij formularz rejestracji do 23 maja.  Dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Administratora: AUDIOSTACJA P. Dygasiewicz P. Dolewka spółka jawna, ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki. Szczegółową informację odnośnie celów i zasad przetwarzania danych oraz przysługujących uprawnień znajduje się TUTAJ.  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest: AUDIOSTACJA P.Dygasiewicz P.Dolewka sp. j., ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki. Szczegółowa informacja Administratora dotycząca przetwarzania danych, w tym o uprawnieniach przysługujących podmiotom danych znajduje się pod tym linkiem.

   

  Pozostałe aktualności

  Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

  Made by OSOM