UAD Spark: Kolekcja wtyczek UAD w subskrypcji

31.03.2022

UAD Spark: Kolekcja wtyczek UAD w subskrypcji

UA wprowadza UAD Spark

Wiodące w branży natywne wtyczki UAD, po raz pierwszy niewymagające sprzętu UA, w tym takie jak Neve®, Studer®, Moog®, API i Lexicon® oraz ekskluzywne instrumenty, takie jak Opal Synth, teraz w zasięgu ręki za 19,99 dolarów miesięczne

UA wprowadza UAD Spark, nową usługę subskrypcji wtyczek UAD, czyli branżowego standardu, a także nowych ekscytujących instrumentów, które teraz trafią w ręce twórców muzyki na całym świecie. Ta stale powiększająca się kolekcja działa natywnie na Macu (19,99 USD/miesiąc), a dla systemu Windows pojawi się jesienią tego roku.

„Od samego początku w 2001 roku wtyczki UAD służyły do odtwarzania autentycznych, inspirujących brzmień klasycznego sprzętu studyjnego i muzycznego” – mówi Bill Putnam Jr., założyciel i dyrektor generalny UA. „Dzięki UAD Spark jesteśmy w stanie rozszerzyć tę wizję i zapewnić każdemu profesjonalne brzmienia UA”.

UAD Spark zawiera najpopularniejsze wtyczki, które są emulacjami legendarnego sprzętu studyjnego, po raz pierwszy działające natywnie. Sprzęt studyjny zawiera:
Neve® 1073 Preamp & EQ, UA 1176 Compressor Collection, Teletronix® LA-2A Compressor Collection, Studer® A800 Tape Recorder, & API® Vision Channel Strip

UAD Spark wprowadza również nowe ekskluzywne instrumenty UAD, bazujące na wiedzy UA w zakresie modelowania, próbkowania i syntezy. Instrumenty obejmują:
Opal Morphing Synthesizer (exclusive to Spark), Moog® Minimoog, Waterfall B3 Organ, & Ravel Grand Piano

„W ciągu ostatnich kilku lat, liczba twórców muzyki i treści gwałtownie wzrosła. Przyczynił się do tego Covid i restrykcje z nim związane” – wyjaśnia Sandeep Gupta, dyrektor operacyjny UA. „Dzięki UAD Spark przekazujemy najwyższy poziom przetwarzania dźwięku, w tym ekskluzywne tytuły Neve, Moog, Studer, API i Lexicon w ręce wszystkich. W połączeniu z naszymi nowymi interfejsami audio Volt, UAD Spark pozwala większej liczbie twórców doświadczyć legendarnego dźwięku UA”.

„Cieszymy się, że możemy być częścią usługi UAD Spark, która oferuje doświadczanie syntezatorów Moog i bezkompromisową głębię dźwięku nowej grupie twórców” – powiedział Joe Richardson, prezes Moog Music Inc. „UA i Moog mają długą historię współpraca i wspólny cel, jakim jest projektowanie narzędzi, które inspirują muzyków na całe życie”.

Innym wyjątkowym instrumentem w usłudze UAD Spark jest Opal Morphing Synthesizer, nowy epicki instrument UAD, który zaciera granice między syntezą analogową i wavetable, z wbudowanymi efektami UA i szybkimi, gotowymi do nagrywania presetami.

Wszyscy właściciele interfejsów audio UA Volt otrzymują przedłużoną 30-dniową bezpłatną wersję próbną UAD Spark, a wszyscy właściciele wtyczek UAD otrzymują natywną wersję swoich wtyczek za darmo.

Kluczowe cechy:

Cena subskrypcji: 19.99 dolarów miesięcznie, 149.99 dolarów rocznie.

UAD Spark >> https://spark.uaudio.com/

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM