TUBEOLOGY: Graj prawdziwie!

26.06.2019

TUBEOLOGY: Graj prawdziwie!

Poznaj magię prawdziwej gry z lampowymi wzmacniaczami marki Laney

Laney, brytyjski producent nagłośnienia gitarowego, zainicjował projekt TUBEOLOGY, którego misją jest zapoznanie nowej generacji graczy ze wzmacniaczami lampowymi.

Pod hasłem kampanii „Play real”, które można potraktować jako wezwanie do prawdziwej gry, producent m.in. prezentuje listę najbardziej szanowanych na świece gitarzystów grających na wzmacniaczach lampowych.
Do grona gitarzystów należą m.in. Tom Quayle, Martin Miller, Alex Hutchings, Jack Thammarrat czy Mattias Eklundh.

To właśnie wzmacniacze lampowe niejednokrotnie przyczyniły się do zdefiniowania przez muzyków niepowtarzalnego brzmienia ich gry. A to z kolei jest kluczem do zrozumienia idei, dlaczego Laney zajmuje się produkcją wzmacniaczy lampowych.
Marka Laney obejmuje cztery linie wzmacniaczy CUB, LIONHEART, GHR i IRONHEART, które posiadają odrębne, charakterystyczne rodzaje brzmień.
Zobacz więcej TUTAJ.

W ramach kampanii, która potrwa do września 2019 roku, przewidziane są również konkursy dla gitarzystów, czy też publikacja filmów instruktażowych dotyczących lampowych wzmacniaczy marki Laney.

Zatem „Graj prawdziwie”, odkryj magię wzmacniaczy lampowych i zdefiniuj własne brzmienie!!

Dlaczego kochamy wzmacniacze lampowe?

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM