LANEY: Graj prawdziwie!

06.04.2020

LANEY: Graj prawdziwie!

Poznaj magię prawdziwej gry z lampowymi wzmacniaczami marki Laney

Laney, brytyjski producent nagłośnienia gitarowego, kontynuuje projekt GRAJ PRAWDZIWIE, którego misją jest zainspirowanie graczy do spędzenia więcej czasu na muzyce, by poczuć sens osiągnięcie czegoś długotrwałego, poprawiającego życie i PRAWDZIWEGO!

Zainspiruj się PRAWDZIWĄ GRĄ na REALNYCH wzmacniaczach.

PLAY REAL, czyli:

Zagraj prawdziwie tak, jak wielu znakomitych gitarzystów, w tym LARI BASILIO, TOM QUAYLE, JACK THAMMARAT, MARTIN MILLER, HEDRAS RAMOS, MATTIAS EKLUNDH i ALEX HUTCHINGS.

Zagraj z miłością do muzyki, jej tworzenia i dzielenia się z nią.
Użyj hasztagu #PLAYREAL, by dzielić się prawdziwą grą!

Twórz wspaniałą muzykę. Jeśli nie możesz zagrać koncertu, stwórz coś nowego w swoim domu. Laney pomoże Ci dobrać sprzęt, by móc w takich warunkach zagrać.

Zapomnij na chwilę o codzienności.
Muzyka, jaką grasz, pozwala oderwać się od codziennej presji intensywnego, nowoczesnego życia.
Zatrać się w nutach podczas tworzenia muzyki lub pozwól sobie na relaks podczas słuchania swoich ulubionych utworów. Muzyka to potężny i sugestywny sposób na relaks, refleksję i marzenie. Uczcijmy to!

Rusz w drogę.
Wielu artystów i muzyków z całego świata przez ostatnie miesiące nie było w stanie występować na żywo. Mamy nadzieję, że wkrótce znów zaczniemy słyszeć muzykę ze wzmacniaczami Laney na całym świecie!
Niech muzyka znów ruszy w drogę!

Zatem „Graj prawdziwie”, odkryj magię wzmacniaczy lampowych i zdefiniuj własne brzmienie!!

Zobacz więcej.

Dlaczego kochamy wzmacniacze lampowe?

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM