Nowość: TONEX – wzmacniacz i kostka distortion z IK Multimedia

16.02.2023

Nowość: TONEX – wzmacniacz i kostka distortion z IK Multimedia

Nieograniczony świat wzmacniaczy u Twych stóp!

TONEX Pedal – Pierwszy sprzęt hardwear’owy z technologią AI Machine Modeling (AIMMTM) firmy IK Multimedia. To najlepszy wzmacniacz i kostka distortion marki IK Multimedia.

 

TONEX Pedal należy do serii produktów hardware’owych i software’owych AmpliTube, przeznaczonych dla gitary i basu oraz mających na celu dać użytkownikowi możliwość stworzenia i zagrania dowolnego rigu.

TONEX Pedal – wzmacniacz i kostka w jednym – wyposażony jest w technologię AI Machine Modeling, która pozwala na zabawę z setkami dołączonych rigów modelujących brzmienia lub z nieograniczoną liczbą modeli przechwyconych przez użytkowników ze społeczności IK ToneNET.
Za pomocą dołączonej wtyczki AmpliTube TONEX można wykorzystywać dokładne te same brzmienia w studiu.

Do wzmacniacza/efektu dodane jest oprogramowanie TONEX Machine Modeler, pozwalające na modelowanie dowolnego urządzenia. Oprogramowanie zdolne jest do uchwycenia kostek distortion/overdrive/fuzz/boost/kompresor/eq, wzmacniaczy i kolumn lub wszystkiego razem jako model brzmieniowy, który można załadować i odtwarzać zarówno w pedale TONEX, jak i w innych urządzeniach.

TONEX Pedal pozwala również na modelowanie presetów za pomocą dodatkowych procesorów DSP, takich jak bramka szumów, kompresor, tone eq i reverb, a także na zamianę kolumny w uchwyconym rigu Tone Model na dowolny IR innej firmy lub wykorzystanie zaawansowanego modułu technologicznego VIR, który charakteryzuje się podwójnym, konfigurowalnym umieszczeniem mikrofonu.

Cechy TONEX:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM