SKULPTsynth SE – mały wielki syntezator z Modala

14.05.2021

SKULPTsynth SE – mały wielki syntezator z Modala

4-głosowy wirtualny syntezator analogowy

Modal zapowiedział SKULPTsynth SE – 4-głosowy wirtualny syntezator analogowy

SKULPTsynth SE to mocny, przenośny syntezator, który pozwala muzykom występować i komponować w dowolnym miejscu. Jest lekki i zasilany bateryjnie. Wyposażony jest w oryginalny 32-oscylatorowy wirtualny analogowy silnik brzmieniowy.
Potężna architektura syntezatora oferuje 2 grupy WAVE zawierające cztery oscylatory na głos, 2-biegunowy morfowalny filtr rezonansowy z możliwością zmiany kształtu, wszechstronną 8-slotową matrycę modulacji oraz efekty cyfrowe.

Z syntezatorem zintegrowany jest Arp i 256-nutowy sekwencer, który pozwala automatycznie grać rytmiczne próbki i melodie. SKULPT wspiera MPE umożliwiający ekspresyjne występy. Muzycy, DJ-e i producenci znajdą tu 128 ekscytujących gotowych brzmień, dzięki którym mogą rozpocząć przygodę z syntezatorem od razu po wyjęciu z pudełka. Bezpłatna aplikacja MODALapp i MODALplugin dla wszystkich głównych platform komputerowych i mobilnych łatwo integruje się z dowolnym środowiskiem nagrywania zgodnym z VST3 i AU.

SKULPTsynth SE i SKULPTsynthesiser mogą być łączone łańcuchowo w setupach (do 4 syntezatorów), a połączenia są kompatybilne krzyżowo. Szeroka gama bezpłatnych i komercyjnych kolekcji połączeń jest już dostępna.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM