Świąteczne promocje czekają na Ciebie!

23.11.2022

Świąteczne promocje czekają na Ciebie!

Prezenty, niższe ceny, nowości i rynkowe hity!

Skorzystaj ze świątecznych promocji i zainspiruj się na święta! To jedyna okazja w roku, gdy do wyboru masz tak dużo sprzętu z prezentami lub w promocyjnych cenach!

Sięgnij do katalogu świątecznego i wybierz coś dla siebie lub swoich bliskich.

Co znajdziesz w katalogu?

W katalogu 2022 znajdziesz promocje interfejsów, preampów, kompresorów, monitorów, mikrofonów, klawiatur i kontrolerów MIDI, sprzętu do podcastów i streamingu, mikrofonów do gier, instrumentów klawiszowych i syntezatorów, mikserów, sprzętu DJ-skiego, procesorów i efektów gitarowych, oprogramowania, a także sprzętu do nagrywania dźwięku za pomocą aparatów czy kamer wideo.

Do wielu promocji dodaliśmy atrakcyjne prezenty, na przykład wysokiej klasy słuchawki RØDE NTH-100 lub Sony MDR-7506.

Jeśli kształtujesz brzmienie w studiu za pomocą analogowych sprzętów lub oprogramowania, grasz na klawiszach czy gitarze, streamujesz lub tworzysz podcasty, kręcisz filmy kamerami czy aparatami fotograficznymi, koniecznie sięgnij po katalog świąteczny 2022 i zainspiruj się na święta!

Gdzie kupisz promocyjny sprzęt z katalogu?

Promocje z katalogu świątecznego 2022 znajdziesz w sklepach będących naszymi Partnerami.
Wybierz sklep.

Jeśli w sklepie muzycznym nie otrzymasz gratisu do produktu promocyjnego, prześlij dowód zakupu na adres promocja@audiostacja.pl, a brakujący gratis niezwłocznie prześlemy.

POBIERZ KATALOG

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM