Subminiaturowe mikrofony d:screet™ CORE

21.09.2018

Subminiaturowe mikrofony d:screet™ CORE

Nowe mikrofony o wielkości 3 mm

Subminiaturowe mikrofony d:screet™ CORE firmy DPA mają tylko 3 mm, ale posiadają moc dźwięku większych, nagradzanych mikrofonów DPA. Braki w wielkości nadrabiają z nawiązką czystością, spójnością i wytrzymałością – trzema cechami, które naprawdę się liczą.
Mikrofony te dostępne są zarówno jako mikrofony lavalier, jak i jako mikrofony nagłowne. Obecnie to są najmniejsze, a przy tym najpotężniejsze mikrofony, jakie można znaleźć.

Mały, ale potężny lavalier

Producent zapewnia, że przy zmniejszeniu mikrofonów z technologią CORE by DPA, koncentrowanie się na estetyce nie musi odbywać się kosztem jakości dźwięku. Precyzyjna inżynieria i drobiazgowa optymalizacja technologii kapsuł poskutkowały stworzeniem subminiatury, która znacznie przewyższa inne mikrofony w swojej klasie i nie tylko.

Wydajność subminiaturowych mikrofonów z serii d:screet™ 6060 CORE jest w pełni porównywalna z 5-milimetrowymi kapsułami, które są uwielbiane na całym świecie. Mają niższy poziom szumów, niż jakikolwiek inny mikrofon z kapsułą 3 mm na rynku i są również w stanie lepiej rejestrować wysokie poziomy ciśnienia akustycznego bez zniekształceń. Obudowa mikrofonu wykonana jest ze stali nierdzewnej i wyposażona jest w zdejmowaną, w pełni metalową nasadkę z funkcją zatrzasku.

Całodniowe, profesjonalne rozwiązanie nagłowne

Poza zminimalizowanymi rozmiarami i maksymalnym potencjałem dźwiękowym, mikrofon nagłowny d:screet™ 6066 CORE posiada całkowicie przeprojektowaną, lekką ramę.

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM