Sonarworks w Audiostacji

05.07.2023

Sonarworks w Audiostacji

Oprogramowanie i mikrofon do kalibracji

Sonarworks, dzięki wiodącej w branży technologii personalizacji dźwięku SoundID, oferuje doskonałe rozwiązania w kategorii integracji technologii uczenia maszynowego, opartej na danych, z urządzeniami elektroniki użytkowej i platformami muzycznych baz danych.

Firma Sonarworks rozpoczęła swoją działalność w branży profesjonalnego sprzętu audio w 2012 roku. Jej opatentowane technologie są obecnie wykorzystywane w ponad 100 000 studiów na całym świecie, w tym przez wielu nagrodzonych Grammy inżynierów, którzy nagrywają gwiazdy z „TOP listy” (takie jak Lady Gaga, Madonna, Rihanna, Adele, Coldplay i inne). Po przeprowadzeniu największego w historii badania preferencji dźwiękowych konsumentów, Sonarworks realizuje misję umieszczenia osobistego dźwięku na pierwszym planie i w centrum uwagi każdego słuchacza muzyki na całym świecie.

SoundID Reference dla słuchawek

Oprogramowanie do kalibracji słuchawek zapewniające niezmiennie dokładny referencyjny dźwięk studyjny w posiadanych słuchawkach. Oprogramowanie zawiera ustawienia wstępne ponad 280 profili kalibracji słuchawek. Po zastosowaniu profilu kalibracji słuchawek oprogramowanie ustawia docelową charakterystykę częstotliwościową tak, aby była całkowicie płaska na wszystkich słyszalnych częstotliwościach. Charakterystyka częstotliwościowa słuchawek została zaprojektowana tak, aby naśladować neutralnie brzmiące głośniki. Dzięki skalibrowanym słuchawkom usłyszysz płaski, spójny dźwięk, gdziekolwiek jesteś.

SoundID Reference dla głośników i słuchawek

Oprogramowanie do kalibracji głośników i słuchawek zapewniające niezmiennie dokładny referencyjny dźwięk studyjny.
W mniej niż 20 minut możesz skalibrować posiadane głośniki studyjne za pomocą mikrofonu pomiarowego (kup lub użyj swojego) i skalibrować posiadane słuchawki za pomocą ponad 280 profili kalibracji słuchawek już wbudowanych w oprogramowanie, jako gotowe do użycia ustawienia wstępne. Dzięki zastosowanemu profilowi kalibracji oprogramowanie ustawia docelową charakterystykę częstotliwościową tak, aby była całkowicie płaska na wszystkich słyszalnych częstotliwościach, dzięki czemu można mieć pewność, że każdy miks zostanie przetłumaczony.

Dzięki dokładnemu studyjnemu dźwiękowi referencyjnemu możesz płynnie przełączać się między głośnikami i słuchawkami. Miksuj z pewnością siebie i twórz muzykę, która wszędzie brzmi świetnie.

SoundID Reference dla trybu wielokanałowego

SoundID Reference for Multichannel zapewnia dokładny i niezawodny dźwięk referencyjny dla konfiguracji głośników, od prostego stereo do systemów 9.1.6 atmos. Działa również w przypadku słuchawek, dzięki czemu można skalibrować dowolny z ponad 480 modeli słuchawek z naszej rosnącej bazy danych profili słuchawek, aby uzyskać spójny dźwięk referencyjny między słuchawkami a głośnikami.

SoundID Reference mikrofon pomiarowy

Wielokierunkowy mikrofon pomiarowy z indywidualnym profilem kalibracji. Każdy mikrofon został sprawdzony przez akustyków Sonarworks w odniesieniu do mikrofonu pomiarowego z certyfikatem ANSI. Oznacza to doskonałą dokładność w słyszalnym zakresie i brak nieprawidłowości między próbkami.

SoundID Reference mikrofon pomiarowy można nabyć jako oddzielne urządzenie albo w zestawie razem z SoundID Reference dla głośników i słuchawek albo SoundID Reference dla trybu wielokanałowego.

Ciesz się nieograniczoną funkcjonalnością i nareszcie usłysz, jak naprawdę brzmią Twoje głośniki!

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM