RØDECaster Pro ma nowe akcesoria

28.05.2020

RØDECaster Pro ma nowe akcesoria

Zobacz nowe akcesoria do studia do produkcji podcastów

Firma RØDE powiększyła rodzinę akcesoriów do studia do produkcji podcastów RØDECaster Pro.

Dzięki akcesoriom będzie można podłączyć dowolne słuchawki, zasilać konsoletę przez USB, podłączyć wygodnie smartfon i oznaczyć kanały mikrofonowe.

Nowe akcesoria:

HJA-4
Adaptery do słuchawek 3,5 mm -> ¼”
HJA-4 zawiera cztery wysokiej jakości adaptery, które umożliwiają podłączenie słuchawek z wtyczkami 3,5 mm (jakie używane są w większości sprzętu konsumenckiego) do sprzętu z większymi gniazdami słuchawkowymi ¼ ”. Adaptery HJA-4 znakomicie nadają się do podłączenia słuchawek do konsolety RØDECaster Pro i interfejsu AI-1.

DC-USB1
Kabel USB do zasilania 12 V DC
DC-USB1 to kabel zasilający, który pozwala zasilać RØDECastera Pro z wyjścia USB. Ma złącze blokujące dla większego bezpieczeństwa. Do zasilania wymagane jest złącze USB o wysokim natężeniu prądu (minimum 2,4 A)

SC9
Kabel TRRS -> TRRS
SC9 to wysokiej jakości kabel TRRS-TRRS 3,5 mm przeznaczony do podłączania szerokiej gamy urządzeń audio. Ma 1,5 metra długości. Szczególnie nadaje się do łączenia smartfona ze studiem produkcyjnym podcastów RØDECaster Pro.

XLR-ID
Pierścienie identyfikacyjne do kabli XLR
XLR-ID to zestaw ośmiu kolorowych pierścieni, które mogą być przymocowane do dowolnej wtyczki XLR, pomagając w jej identyfikacji. Kolory pierścieni odpowiadają kolorom używanym do oznaczania kanałów mikrofonowych RØDECastera Pro.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM