Radosław Bajor o kapsule sE V7 MC1

02.03.2023

Radosław Bajor o kapsule sE V7 MC1

Jak radzi sobie kapsuła na scenie?

„sE V7 MC1 radzi sobie nawet na niewielkiej scenie, gdy za plecami Moniki gra regularny skład z perkusistą o temperamencie Zwierzaka z Muppetów, a do tego system emituje prawie tyle samo do tyłu, co do przodu” – Radosław Bajor.

Radosław Bajor – realizator dźwięku Moniki Lewczuk – użył kapsuły sE V7 V7 MC1 do mikrofonu, do którego śpiewała Monika Lewczuk. Oto, jak sprawdziła się kapsuła na scenie.

Radosław Bajor:

sE V7 radzi sobie nawet na niewielkiej scenie, gdy za plecami Moniki gra regularny skład z perkusistą o temperamencie Zwierzaka z Muppetów, a do tego system emituje prawie tyle samo do tyłu, co do przodu.

Wiele kapsuł w takich warunkach będzie wymagało głębokiej korekcji, co oczywiście musi się odbić negatywnie na brzmieniu wokalu.  Tymczasem okazało się, że sE V7 nie potrzebuje nic więcej ponad standardowe korekcje w dole. Robisz na stole dokładnie to, co sobie wymyśliłeś, a nie to, co jest konieczne, by ratować się od przesłuchów i jazgotu.

Do tego brzmienie wokalu jest zaskakująco naturalne, a sybilanty trzymane w ryzach. No i jeszcze sam wygląd: czarna główka z czerwonym filtrem jest piękna – a w naszym wypadku piękno ma znaczenie!
Tak, sE V7 w nowym sezonie znajdzie się naszym riderze!

   

 

——-

Radosław Bajor to realizator dźwięku Moniki Lewczuk, związany z rodzinną firmą Bayor-Audio. Oprócz live zajmował się pracą studyjną, dźwiękiem telewizyjnym, filmowym i processingiem FM.

——-
Zdjęcia: mediacreative.pl

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM