Przedstawiamy mikrofony Universal Audio

18.02.2022

Przedstawiamy mikrofony Universal Audio

UA zapowiada mikrofony

Branżowy lider Universal Audio zapowiada wprowadzenie flagowych mikrofonów do nagrywania Bock, nagradzanego mikrofonu Sphere Digital Modeling oraz mikrofonów z serii Standard dla twórców treści.

Universal Audio Inc. (UA), światowy lider w dziedzinie urządzeń do produkcji dźwięku, w tym popularnych interfejsów do nagrywania Apollo i Volt, wtyczek UAD, aplikacji do nagrywania LUNA oraz produktów gitarowych UAFX, z dumą przedstawia pierwszą linię mikrofonów w swojej ofercie.

Jak przystało na firmę, która wyrosła z korzeni analogowego i cyfrowego nagrywania dźwięku, mikrofony UA obejmują światowej klasy mikrofony lampowe UA Bock wykonane ręcznie w Santa Cruz w Kalifornii, wielokrotnie nagradzany mikrofon modelujący Sphere L22 z możliwością dokładnej emulacji 34 klasycznych mikrofonów studyjnych oraz nowe mikrofony z serii Standard, przeznaczone do nagrywania w warunkach domowych, dla profesjonalnych podcasterów oraz twórców treści.

„Bardzo się cieszymy, że możemy wykorzystać naszą ekspercką wiedzę do mikrofonów i wprowadzić na rynek coś nowego” – powiedział Bill Putnam, dyrektor generalny/założyciel Universal Audio.

„Mikrofony Bock, Sphere i nowa Standard to mikrofony UA w zasięgu każdego poważnego twórcy – gotowe do wspaniałych nagrań, występów i treści przez cały czas.

Wykonane ręcznie w Santa Cruz nowe flagowe mikrofony UA Bock reprezentują trio najlepszych modeli lampowych i opartych na FET, zaprojektowanych przez znawcę mikrofonów vintage, Davida Bocka, który dołączył do zespołu UA wraz z zakupem marki Bock Audio w 2020 roku.

„Mikrofony UA Bock to najlepiej brzmiące i najpiękniejsze mikrofony, jakie miałem przyjemność projektować podczas mojej długiej kariery” – potwierdził Bock.
„Te mikrofony mają szansę znaleźć się u wokalistów, producentów i inżynierów dźwięku i wywołać ich uśmiech zadowolenia od ucha do ucha.

Przystępne cenowo mikrofony z serii Standard wyposażone są w dwie sprawdzone konstrukcje, przeznaczone do tego, by stać się „wołami roboczymi” w poważnych przestrzeniach produkcyjnych: mikrofon dynamiczny SD-1 do zastosowań wokalnych i nadawczych/podcastowych oraz mikrofony pojemnościowe SP-1 do łatwego nagrywania stereofonicznego instrumentów i występów na żywo.

Od strony cyfrowej, wraz z przejęciem technologii Townsend Labs Inc. w 2021 r., UA z radością wita zastrzeżoną technologię Sphere Modeling Microphone i guru modelowania Chrisa Townsenda w zespole UA — w zgodzie z wiodącą na rynku platformą wtyczek audio UAD firmy UA.

Wszystkie mikrofony UA zawierają ustawienia wstępne zaprojektowane tak, by dostarczać dźwięk gotowy na płytę czy do nadawania za pomocą wielokrotnie nagradzanej gamy interfejsów audio Apollo.

Mikrofony UA o ponadczasowym wzornictwie mają na celu zapewnić światowej klasy dźwięk zarówno twórcom treści, producentom nagrywającym w domu, jak i profesjonalistom.

Mikrofony UA

Seria Standard
Przystępne cenowo mikrofony do nagrywania w domu, dla podcasterów i twórców treści


Mikrofon modelujący Sphere L22
Wielokrotnie nagradzany system z 34 klasycznymi modelami mikrofonów, dostosowany do profesjonalnych nagrań wokalnych i studyjnych.

Seria UA Bock
Mikrofony klasy premium, ręcznie wykonywane klasyczne mikrofony, wyprodukowane w Santa Cruz w Kalifornii. Dostępne w 2022.

Mikrofony UA Standard Series i UA Bock zawierają wstępne ustawienia do pracy z interfejsami audio UA Apollo.

 

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM