Świąteczne promocje czekają na Ciebie!

10.11.2021

Świąteczne promocje czekają na Ciebie!

Prezenty, niższe ceny, nowości i rynkowe hity!

Skorzystaj ze świątecznych promocji i zainspiruj się na święta! To jedyna okazja w roku, gdy do wyboru masz tak dużo sprzętu z prezentami lub w niższych cenach.

Sięgnij do katalogu świątecznego i wybierz coś dla siebie lub swoich bliskich.

OTWÓRZ KATALOG

>> POBIERZ KATALOG W PDF

Co znajdziesz w katalogu?
W katalogu 2021 znajdziesz inspirujące, starannie dobrane promocje interfejsów, preampów, monitorów, mikrofonów, klawiatur i kontrolerów MIDI, oprogramowania do tworzenia muzyki, instrumentów klawiszowych i syntezatorów, procesorów i efektów gitarowych, sprzętu do streamingu i nagrywania podcastów, a także nagrywania dźwięku za pomocą aparatów czy kamer wideo.

Do wielu promocji dodaliśmy atrakcyjne prezenty, np. wysokiej klasy słuchawki Sony MDR-7506!

Jeśli kształtujesz brzmienie w studiu za pomocą analogowych sprzętów lub oprogramowania, grasz na gitarze czy klawiszach, streamujesz lub tworzysz podcasty, kręcisz filmy kamerami czy aparatami fotograficznymi, koniecznie sięgnij po katalog świąteczny 2021 i zainspiruj się na święta!

Gdzie kupisz promocyjny sprzęt?

Sprzęt z katalogu świątecznego 2021 kupisz w sklepach muzycznych, będących naszymi Partnerami  >> Wybierz sklep.

Jeśli w sklepie muzycznym nie otrzymasz gratisu do produktu promocyjnego, prześlij dowód zakupu na adres promocja@audiostacja.pl, a brakujący gratis niezwłocznie prześlemy.

Jak pobierzesz kod do Podręcznika obsługi Studio One 5?

Jeśli w promocji kupisz DAW PreSonus Studio One 5, po 7 grudnia otrzymasz kod uprawniający do darmowego pobrania Podręcznika obsługi w postaci e-booka.

By otrzymać kod, poproś o niego sprzedawcę w sklepie lub napisz bezpośrednio do nas na adres promocja@audiostacja.pl, załączając dowód zakupu Studio One 5.
Pamiętaj, kody promocyjne będą dostarczane po 7 grudnia.

Darmowy e-book pobierzesz ze strony: https://ebookpoint.pl/audiostacja

>> POBIERZ KATALOG W PDF

Promocje z katalogu są ważne do 31.01.2022 lub do wyczerpania puli promocyjnej.

 

Sklepy, w których kupisz promocyjny sprzęt z katalogu

AV PARTNER

CZAK MUSIC

GUITAR CENTER

FAN

MAGNUS

MUSIC STORE

SUPERSOUND

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM