PROMOCJA: Zyskaj do 10 wtyczek gratis!

01.07.2019

PROMOCJA: Zyskaj do 10 wtyczek gratis!

Kup drugi interfejs Apollo lub kartę UAD i pobierz za darmo wtyczki!

Uzyskaj do 10 wtyczek gratis po zakupie drugiego interfejsu audio Apollo X lub karty DSP UAD-2 OCTO!

Kochasz swój nowy interfejs audio Apollo X, Apollo Twin MkII lub akcelerator DSP UAD-2 OCTO?
Dlaczego więc tego nie podwoić, by móc stworzyć wielostanowiskowy system Apollo oraz uzyskać wybrany pakiet DARMOWYCH wtyczek UAD?

To prawda! W ciągu 30 dni od Twojej pierwszej rejestracji interfejsu Apollo lub karty UAD-2 OCTO możesz ponownie kupić drugi objęty promocją interfejs Apollo lub kartę UAD-2 OCTO i pobrać za darmo do 10 dowolnych wtyczek UAD (do wartości 3290 dolarów).

Kupiłeś już interfejs Apollo X (Apollo x6, x8, x8p lub x16)?

Kup w ciągu 30 dni drugi interfejs Apollo x6, Apollo x8, Apollo x8p lub Apollo x16 i pobierz za darmo pakiet 10 wtyczek UAD (o wartości do 3290 dolarów)!

Kupiłeś już interfejs Apollo X (Apollo x6, x8, x8p lub x16)?

Kup w ciągu 30 dni interfejs Apollo Twin MkII QUAD lub DUO i pobierz za darmo pakiet 3 wtyczek UAD (o wartości do 1047 dolarów)!

Kupiłeś już interfejs Apollo Twin MkII QUAD lub DUO?

Kup w ciągu 30 dni interfejs Apollo X (Apollo x6, x8, x8p lub x16) i pobierz za darmo pakiet 3 wtyczek UAD (o wartości do 1047 dolarów)!

Kupiłeś już akcelerator DSP UAD-2 OCTO (Thunderbolt lub USB)?

Kup w ciągu 30 dni inny akcelerator DSP UAD-2 OCTO (Thunderbolt lub USB) i pobierz za darmo pakiet 6 wtyczek UAD (o wartości do 2094 dolarów)!

Do promocji nie potrzebujesz żadnych kodów ani kuponów.
Twój pakiet darmowych wtyczek UAD zostanie automatycznie dodany do Twojego konta po rejestracji na stronie producenta zakupionego drugiego interfejsu Apollo lub akceleratora DSP UAD-2 OCTO w ciągu 30 dni od pierwotnej rejestracji sprzętu.

Szczegóły promocji

  1. Oferta dotyczy klientów, którzy kupią nowy objęty promocją produkt w autoryzowanym sklepie sprzedającym sprzęt Universal Audio, w ciągu 30 dni od pierwotnej rejestracji sprzętu. Po drugiej rejestracji klienci automatycznie otrzymają pakiet wtyczek zgodnie z powyższym opisem.
  2. Promocja nie obejmuje interfejsu Apollo Twin USB.
  3. Promocja nie obejmuje poniższych wtyczek i nie można ich wybrać w ramach bezpłatnego pakietu: API 500 Series EQ Collection, API Vision Channel Strip, API 2500 Bus Compressor.
  4. Warunki promocji są określone przez Universal Audio.
  5. Oferta promocyjna nie dotyczy sprzętu otrzymanego w ramach innych promocji.
  6. Universal Audio zastrzega sobie prawo do anulowania programu w dowolnym momencie i według wyłącznego uznania producenta.

Gdzie kupisz sprzęt Universal Audio?

Poniżej lista autoryzowanych sprzedawców sprzętu Universal Audio:

www.djshop.pl
www.fan.com.pl
www.hurtowniamuzyczna.pl
www.music-shop.pl
www.musiccenter.pl
www.musicshoppro.pl
www.sklep-muzyczny.pl
www.skylark.com.pl
www.supersound.pl

Zapraszamy!

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM