PROMOCJA: Kontroler PreSonus CS18AI

27.10.2017

PROMOCJA: Kontroler PreSonus CS18AI

Kup StudioLive CS18AI i otrzymaj za darmo Studio One Professional 3 PL

Kup kontroler PreSonus StudioLive CS18AI i otrzymaj W PREZENCIE aktualizację do najwyższej wersji programu DAW PreSonus Studio One Professional 3 w języku polskim!

Zarejestruj zakup na stronie producenta, a otrzymasz GRATIS aktualizację do programu PreSonus Studio One Professional 3 w języku polskim!

Konsoleta sterująca StudioLive CS18AI umożliwia intuicyjne miksowanie z użyciem rackowych wersji mikserów StudioLive RM16AI i RM32AI, a także cyfrowej stacji roboczej Studio One.
Posiada 18 czułych na dotyk, zmotoryzowanych suwaków o dł. 100 mm: 16 tłumików Channel, 1 Flex, 1 Master.
Kontroluje do 64 kanałów w mikserach StudioLive RM AI. Działa jako sterownik programu Studio One.

Sekwencer DAW StudioOne 3 Professional jest najwyższą wersją oprogramowania StudioOne 3, jednego najpopularniejszych DAW-ów na polskim rynku. Posiada nowy silnik instrumentalny z setkami nowych barw i dostarczany jest z ponad 20 GB najwyższej klasy sampli. Program idealnie nadaje się do nagrywania, miksowania i masteringu oraz zaawansowanej kreacji brzmień.

Oferta jest ważna do wyczerpania puli promocyjnej.

Zapraszamy!

Pozostałe aktualności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Made by OSOM