PROMOCJA: Preamp Tierra Chilli w promocyjnych zestawach

08.06.2022

PROMOCJA: Preamp Tierra Chilli w promocyjnych zestawach

Atrakcyjne ceny zestawów: preamp z mikrofonami Rode i sE

To propozycja z samego serca słonecznej Hiszpanii – daj się ponieść ostrym emocjom i wzbogać swoje studio o profesjonalny, produkowany ręcznie przedwzmacniacz Tierra Chilli, dostępny w specjalnych zestawach w obniżonej cenie.

Dodaj dźwiękom energii z preampem Tierra Chilli!

To propozycja z samego serca słonecznej Hiszpanii – daj się ponieść ostrym emocjom i wzbogać swoje studio o profesjonalny, produkowany ręcznie przedwzmacniacz Tierra Chilli, dostępny w unikatowych zestawach w obniżonej cenie.

Jakie przepisy znajdziesz w promocyjnym menu?

Na co możesz liczyć z preampem Tierra Chilli?

Energia, intensywność i prawdziwa dzikość – to wszystko czeka na Ciebie z tym niezwykle ostrym sprzętem! Nie można także pominąć technicznych aspektów: wzmocnienie na poziomie aż +51 dB, nacisk na parzyste harmoniczne oraz twarda kompresja szczytów to połączenie, które z pewnością przypadnie Ci do gustu. Przypraw swoje studio z Tierra Chilli – to idealny wybór dla podcasterów, muzyków i wokalistów.

Wejdź na ostro w świat smakowitych preampów Tierra i postaw na wariant Chilli, dostępny w niepowtarzalnej, promocyjnej ofercie z mikrofonami.

Wybierz zestaw z Tierra Chilli dla siebie:

1. Preamp Tierra Chilli z mikrofonem RØDE PodMic

Teraz kupisz w niskiej cenie zestaw składający się z przedwzmacniacza Chilli i mikrofonu RØDE PodMic – najpopularniejszej opcji przy nagrywaniu podcastów, która sprawdzi się także w wielu innych sytuacjach.

Cena promocyjna zestawu: 1300 zł
Oszczędzasz 400 zł

2. Preamp Tierra Chilli z mikrofonem sE Electronic V7 (czarny lub srebrny)

Teraz możesz kupić wyjątkowy preamp Chilli w zestawie z mikrofonem sE Electronics V7 w wersji srebrnej lub czarnej, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Cena promocyjna zestawu: 1300 zł
Oszczędzasz 400 zł

Promocja jest ważna do 8.07.2022 lub do wyczerpania puli promocyjnej.
Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto.

Zestawy z preampami kupisz w dobrych sklepach muzycznych w kraju. Zobacz listę sklepów.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM