PROMOCJA: Za darmo podręcznik do Studio One

06.06.2022

PROMOCJA: Za darmo podręcznik do Studio One

Kup dowolny interfejs lub licencję PreSonusa, by pobrać podręcznik za darmo

Kup dowolny interfejs audio PreSonusa lub licencję DAW PreSonus Studio One 5 w dowolnej wersji, a dostaniesz kod uprawniający do BEZPŁATNEGO pobrania podręcznika obsługi po polsku o wartości 99 zł, wydanego w formie e-booka przez wydawnictwo Helion.

Nakładem wydawnictwa Helion ukazał się „PreSonus Studio One. Podręcznik użytkownika” w wygodnej formie e-booka!
Podręcznik jest przeznaczony do polskiej wersji programu DAW PreSonus Studio One 5 i stanowi kompleksowe kompendium wiedzy na temat środowiska cyfrowej stacji roboczej.

W podręczniku znajdują się szczegółowe opisy poszczególnych funkcji, praktyczne porady i dodatkowe informacje, które są pomocne na każdym etapie procesu twórczego. Od utworzenia ścieżek z początkowymi szkicami muzycznymi, nagrywaniem wokali i fizycznych instrumentów, pracą nad aranżacją, poprzez miksowanie aż po finalny mastering (w wersji Studio One 5 Professional) i dystrybucję gotowego materiału.

Pobierz podręcznik obsługi za darmo!

Kup dowolny interfejs audio PreSonusa lub licencję DAW PreSonus Studio One 5 w dowolnej wersji Artist, Professional, Upgrade lub Crossgrade, w okresie pomiędzy 7.06. i 31.07 u autoryzowanego Partnera Audiostacji.

Następnie wypełnij poniższy formularz, by otrzymać kod uprawniający do BEZPŁATNEGO pobrania podręcznika o wartości 99 zł ze strony: https://ebookpoint.pl/audiostacja

Interfejsy audio biorące udział w promocji:

– wszystkie interfejsy z serii AudioBox
– wszystkie interfejsy z serii Revelator
– ioStation
– wszystkie interfejsy z serii Studio
– wszystkie interfejsy z serii Quantum

Licencje biorące udział w promocji:
– Studio One 5 Professional
– Studio One 5 Professional EDU
– Studio One 5 Artist
– Studio One 5 Artist EDU
– Crossgrade Studio One 5
– Upgrade Artist do Artist 5
– Upgrade Artist do Professional 5
– Upgrade Prof/Prod do Professional 5
– Upgrade Prof/Prod do Professional 5 EDU

Sprzęt marki PreSonus kupisz w sklepach będących Autoryzowanymi Partnerami Audiostacji:
Wybierz sklep

Zapraszamy!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

  *Imię i nazwisko

  *Adres e-mail

  *Numer telefonu kontaktowego

  *Data zakupu

  *Nazwa sklepu

  *Załącz kopię paragonu zakupu (plik jpeg. lub png nie większy niż 2MB)

  Dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Administratora: AUDIOSTACJA P. Dygasiewicz P. Dolewka spółka jawna, ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki. Szczegółową informację odnośnie celów i zasad przetwarzania danych oraz przysługujących uprawnień znajduje się w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

  Pozostałe aktualności

  Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

  Made by OSOM