PROMOCJA: Pobierz darmowe wtyczki

01.04.2019

PROMOCJA: Pobierz darmowe wtyczki

Kup interfejs Apollo Twin lub Arrow i pobierz za darmo wtyczki!

Kup nowy interfejs Apollo Twin lub Arrow i otrzymaj za darmo wtyczki Auto-Tune®, Manley® & UA.

Chcesz nagrywać jak zawodowcy? Tylko interfejsy audio Apollo Twin i Arrow pozwolą ukształtować Twoje nagrania z zachowaniem prawdziwej konwersji UA oraz z brzmieniami klasycznego studia dzięki darmowym wtyczkom takim jak Antares Auto-Tune Realtime Advanced, Manley VOXBOX, UA Oxide, i Pure Plate.

Kup nowy interfejs audio Apollo Twin MkII, Apollo Twin USB lub Arrow, zarejestruj zakup na stronie producenta i nagrywaj wokale ze studyjną jakością dzięki darmowym wtyczkom Realtime Analog Classics bundle.

Oferta promocyjna jest ważna od 1.04.2019 do 30.06.2019.

Kup Apollo Twin QUAD i otrzymaj za darmo:
• Antares Auto-Tune Realtime Advanced
• Manley VOXBOX Channel Strip
• Oxide Tape Recorder
• Pure Plate Reverb

Kup Apollo Twin MkII DUO lub Apollo Twin USB i otrzymaj za darmo:
• Antares Auto-Tune Realtime Advanced
• Manley VOXBOX Channel Strip
• Pure Plate Reverb

Kup Apollo Twin MkII SOLO i otrzymaj za darmo:
• Antares Auto-Tune Realtime Advanced
• Pure Plate Reverb

Kup Arrow i otrzymaj za darmo:
• Antares Auto-Tune Realtime Advanced

Do promocji nie są potrzebne żadne kupony. Promocyjne wtyczki zostaną automatycznie dodane do Twojego konta po rejestracji kupionego przez Ciebie nowego interfejsu.

Co, jeśli już masz wtyczki, które są w promocji? Żaden kłopot. Będziesz mógł wybrać inne wtyczki z alternatywnej listy wtyczek UAD.

Szczegóły:
Oferta jest przeznaczona dla klientów, którzy w okresie od 1.04.2019 do 30.06.2019 kupią nowy interfejs audio Apollo Twin (MkII lub USB) lub Arrow w autoryzowanym sklepie detalicznym. Klienci otrzymają wtyczki po rejestracji zakupionego nowego interfejsu Apollo Twin lub Arrow. Rejestracji należy dokonać najpóźniej do 15.07.2019. W promocji nie biorą udziału modele pierwszej generacji Apollo Twin Thunderbolt.

Dowiedz się więcej: UAUDIO.COM/DESKTOP-PLUGINS-PROMO

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM