PROMOCJA: Pobierz darmowe wtyczki z Universal Audio!

01.07.2021

PROMOCJA: Pobierz darmowe wtyczki z Universal Audio!

Kup interfejs Apollo Twin lub Apollo Solo i pobierz darmowe wtyczki

Otrzymaj bezpłatne wtyczki Auto Tune, Helios i UA po zakupie biurkowego interfejsu Apollo Twin lub Solo.

Czy jesteś gotowy, aby nagrywać i miksować wokale o jakości dorównującej tym z platynowych płyt?
Do 30.09.2021 kup i zarejestruj nowy biurkowy interfejs Apollo Twin lub Apollo Solo, w tym także z nowej serii Heritage Editions, i usprawnij workflow dzięki wysokiej klasy wtyczkom takim jak Antares, Helios, Teletronix i UA.
Teraz w promocji wtyczki pobierzesz całkowicie za darmo!

Oferta jest przedłużona do 30.09.2021.

Kup Apollo Twin X QUAD i otrzymaj:

Kup Apollo Twin X DUO lub Twin USB i otrzymaj:

Kup Apollo Twin MkII DUO i otrzymaj:

Kup Apollo Solo lub Solo USB i otrzymaj:

Nie potrzebujesz żadnych kuponów ani kodów promocyjnych. Promocyjne wtyczki będą automatycznie dodane do Twojego konta po zarejestrowaniu Twojego nowego interfejsu audio na stronie producenta Universal Audio.

A co, jeśli już masz promocyjne wtyczki? Żaden kłopot. Będziesz w stanie wybrać inne wtyczki z dodatkowej listy wtyczek UAD na stronie producenta.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM