PROMOCJA: Pakiet Sonarworks gratis

04.03.2020

PROMOCJA: Pakiet Sonarworks gratis

Kup parę monitorów ADAM Audio i otrzymaj gratis pakiet Sonarworks

Kup dowolną parę monitorów ADAM Audio serii AX, a otrzymasz bezpłatny pakiet Sonarworks Reference 4 Studio Edition.

Do 30.04.2020 ADAM AUDIO i Sonarworks łączą siły, aby Twoje miksy zabrzmiały perfekcyjnie.

Kup dowolną parę monitorów ADAM Audio serii AX, a pakiet oprogramowania Sonarworks Reference 4 Studio Edition wraz z mikrofonem pomiarowym otrzymasz GRATIS!

Do każdej pary monitorów serii AX otrzymasz GRATIS mikrofon pomiarowy Sonarworks XREF20 z 6-miesięczną wersją oprogramowania Sonarworks Reference 4 Studio Edition i voucherem 50 euro na upgrade do pełnej wersji oprogramowania Reference 4 Studio Edition. Wartość zestawu Sonarworks to 1150 zł!

Zestaw Sonarworks Reference 4 Studio Edition jest zaawansowanym systemem do korekcji akustyki. Łączy w sobie ultradokładny mikrofon pomiarowy XREF20, oprogramowanie pomiarowe (SW Reference 4 Measure), wtyczkę korygującą (SW Reference 4 DAW plug-in) i samodzielną aplikację (SW Reference 4 Systemwide) do poprawy precyzji monitorowania głośników w każdym środowisku studyjnym lub odsłuchowym.

Korekcję odpowiedzi częstotliwościowej przeprowadzisz również dla słuchawek studyjnych. Wszystkie profile skalibrowanych słuchawek znajdziesz na stronie: sonarworks.com/headphones/supported-headphones.

Wykorzystując opatentowaną technologię program Sonarworks Reference 4 przechwytuje dane akustyczne dotyczące charakterystyki fazowej i częstotliwościowej w kilku miejscach Twojego pomieszczenia. Zaawansowane algorytmy łączą te informacje tworząc profesjonalną mapę akustyczną pomieszczenia, i w ten sposób analizują problemy akustyczne.
Na bazie tych pomiarów obliczane są parametry korekcji charakterystyki fazowej i częstotliwościowej w przestrzeni odsłuchowej.
W rezultacie powstaje czyste i zrównoważone brzmienie dla studia.

Program pozwala dopasować charakterystykę głośników do pomieszczenia w kilka minut. Wystarczy podążać za wyświetlanymi na ekranie instrukcjami kreatora pomiarów.

Voilà, jesteś gotowy do miksowania!

Główne cechy:

 

Referencyjny mikrofon do pomiarów akustyki XREF20:

Lista autoryzowanych sklepów, w których kupisz monitory ADAM Audio

AV PARTNER
DJ SHOP
FAN
MAGNUS
MUSIC CENTER
MUSIC EXPRESS
MUSIC SHOP
MUSIC STORE
SUPERSOUND

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM