PROMOCJA: MIDI PACK w prezencie

01.09.2019

PROMOCJA: MIDI PACK w prezencie

Kup Superior Drummer 3 i otrzymaj w prezencie Midi Pack

W okresie od 1.09.209 do 30.09.2019 kup Superior Drummer 3 (wersja regularna lub crossgrade) marki Toontrack i otrzymaj w prezencie zestaw plików MIDI – Midi Pack.

Superior Drummer 3 to nowa wersja legendarnej aplikacji perkusyjnej. Stał się czymś więcej niż narzędziem do tworzenia rytmów – to wirtualne studio dające nieskończone możliwości kreatywnego kształtowania, formowania i doskonalenia twoich brzmień perkusyjnych, bez żadnych ograniczeń. Czytaj więcej.

MIDI Pack to zestaw plików MIDI w różnych stylach muzycznych.

Darmowy pakiet perkusyjny MIDI będzie dostępny do wyboru i pobrania po zalogowaniu się na konto użytkownika na stronie Toontrack i po zarejestrowaniu kupionej aplikacji Superior Drummer 3.
Użytkownik będzie miał możliwość pobrania bezpłatnego pakietu w ciągu 30 dni po zakończeniu okresu promocyjnego. Po tym okresie oferta promocyjna będzie nieważna.
W promocji biorą udział wszystkie obecnie dostępne pojedyncze zestawy perkusyjne MIDI, w tym pakiety nowe lub właśnie wydane.

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM