PROMOCJA: Kontrolery i klawiatury Akai

06.11.2017

PROMOCJA: Kontrolery i klawiatury Akai

Zyskaj ekskluzywne próbki brzmień CAPSUN ProAudio

Do 31.01.2018 kup MPK Mini MK II, MPK Mini MKII LE White, MPD 218, APC Mini, APC Key lub MIDIMix i otrzymaj ekskluzywne gotowe próbki dla Abletona od wiodącego w branży twórcy brzmień i sampli CAPSUN ProAudio.

Doświadcz pełnej kontroli i wprowadź do swoich produkcji trochę uderzającej siły dźwięku z Akai Professional i CAPSUN ProAudio.

Do 31.01.2018 nowi i obecni użytkownicy MPK Mini MK II, MPK Mini MKII LE White, MPD218, APC Mini, APC Key lub MIDIMix mogą rozszerzyć swój arsenał dźwiękowy o ekskluzywną, stworzoną przez specjalistów bibliotekę próbek, przygotowaną dla Abletona, składającą się z:

Impact Sound – CAPSUN ProAudio prezentuje Beats & Melodics
Dzięki Beats & Melodics CAPSUN ProAudio zapewnia najlepszą platformę do rozpalania Twojej kreatywności, stworzoną przez uznany zespół producentów, muzyków i projektantów brzmień. Dodaj trochę mocnego uderzenia do swoich produkcji dzięki ogromnemu wyborowi mocnych perkusyjnych sampli typu one-shot, atmosferycznych tekstur lo-fi, zmysłowych, melodyjnych licków i głębokiego, napędzającego basu – 300-megabajtowe archiwum wręcz krzyczy jakością, starannie zaprojektowane do odpalenia swoich najnowszych produkcji lub profesjonalnego wykończenia już istniejących, co może zapewnić tylko CAPSUN ProAudio.

Dzięki ultraprzenośnym rozwiązaniom studyjnym Akai Professional możesz przejąć kontrolę nad swoją kreatywnością i stworzyć swój idealny, modularny zestaw studyjny przy pomocy przełomowych produktów, starannie skonstruowanych do pochłaniającej, namacalnej kontroli i szybkiej, bezproblemowej organizacji pracy.

W ramach tej ograniczonej czasowo promocji Akai Professional i CAPSUN ProAudio łączą siły w celu dostarczenia producentom i wykonawcom muzyki na żywo najlepszej uniwersalnej kontroli z dopasowanymi, mocnymi brzmieniami – tworzenie czegoś nowego jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Oferta ważna od 2.11.2017 do 31.01.2018.
Zapraszamy!

Pozostałe aktualności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Made by OSOM