PROMOCJA: Kolekcja brzmień X Sample Tools

01.09.2018

PROMOCJA: Kolekcja brzmień X Sample Tools

Zyskaj wyjątkową bibliotekę próbek dla Abletona

Do 31.12.2018 kup MPK Mini MK II, MPK Mini MKII LE White, MPD 218, APC Mini, APCKey lub MIDIMix i uzyskaj ekskluzywne sample przygotowane dla Abletona przez wiodącego w branży twórcę sampli i projektanta dźwięku – firmę CR2.

Doświadcz pełnej kontroli i wprowadź do swoich produkcji uderzającą siłę dźwięku dzięki Akai Professional i Sample Tools.

W ograniczonym czasie nowi i obecni użytkownicy MPK Mini MK II, MPK Mini MKII LE White, MPD218, APC Mini, APC Key lub MIDIMix mogą rozszerzyć swój arsenał dźwiękowy o wyjątkową bibliotekę próbek, przygotowaną przez specjalistów dla Abletona, w skład której wchodzą:

The Essential Collection – Sample Tools firmy CR2

Sample Tools zapewnia początkującym oraz zaawansowanym producentom muzycznym najwyższej jakości sample, presety, songstartery i szablony. Przedstawiamy Essential Collection – ekskluzywny zestaw Ableton Live Set z inspirującymi brzmieniami, gotowymi do produkcji muzyki zestawami perkusyjnymi oraz starannie zaprogramowanymi rackami perkusyjnymi i melodycznymi. Dzięki ultraprzenośnym rozwiązaniom studyjnym firmy Akai Professional możesz przejąć kontrolę nad swoją kreatywnością i stworzyć idealny, modularny zestaw studyjny przy pomocy wysokiej klasy produktów, skonstruowanych specjalnie z myślą o wciągającej, bezpośredniej, ręcznej kontroli oraz szybkiej, bezproblemowej organizacji pracy. Przy połączonych siłach Essential Collection, Akai Professional i CR2, mających na celu zapewnienie producentom i wykonawcom muzyki na żywo najlepszej, uniwersalnej kontroli, lepszych bitów, mocniejszych dropów i żywszych syntezatorów – tworzenie czegoś nowego jeszcze nigdy nie było takie łatwe!

Produkty objęte promocją

MPD218
MPD218 to intuicyjne połączenie kontrolerów i technologii MPC z bezproblemową łącznością USB, przenoszące „czucie” klasycznego tworzenia beatów do świata komputerowej produkcji muzyki. Sercem MPD218 jest 16 ultraczułych, bardzo łatwych w grze padów Thick Fat MPC, idealnych do wyzwalania bębnów, one-shotów, próbek melodycznych, linii basowych itp. Dzięki dostępnym trzem bankom i dynamice oraz czułości na siłę docisku można rozszerzyć możliwości wykonawcze do 48 w pełni konfigurowalnych, świetnie reagujących triggerów, które są w stanie uchwycić każdy szczegół Twojej gry.

Główne cechy MPD218:


MPK Mini MKII / MKII LE White
Stań się mobilny bez utraty kontroli. Akai Professional MPK Mini MKII to ultrakompaktowa klawiatura sterująca stworzona dla producentów i podróżujących muzyków. Dzięki zestawowi skoncentrowanych na produkcji muzyki kontrolerów sprzętowych, umieszczonych w cienkiej, ultraprzenośnej obudowie, MPK Mini MKII i MPK Mini MKII LE White pozwala na nagrywanie, komponowanie i występowanie z użyciem instrumentów wirtualnych, wtyczek efektowych i programów DAW, zawsze gdy pojawi się inspiracja.

Główne cechy MPK Mini MKII:


APC Mini
Sprawny, uniwersalny i potężny APC mini to najłatwiejszy w przenoszeniu, zasilany przez USB kontroler „all-in-one” i „plug-and-play” do Abletona o jakości wykonania Akai Pro, stworzony z myślą o funkcji mobilnego wyzwalania klipów. APC mini został skonstruowany specjalnie dla producentów oraz mobilnych muzyków i zawiera podstawowe funkcje APC40 MKII, flagowego kontrolera Akai Pro dla Abletona, w kompaktowej obudowie, która mieści się w plecaku. W rezultacie powstał dynamiczny instrument, który wspiera Cię w tworzeniu muzyki z Ableton Live – wszędzie.

Główne cechy APC Mini:

 

APC Key 25
Stworzony dla występujących muzyków i kompozytorów APC Key 25 jednoczy moc panelu do wyzwalania klipów APC z interfejsem klawiatury, łącząc sterowanie w czasie rzeczywistym Abletonem Live, tradycyjne narzędzia kompozytorskie i łączność plug-and-play przez USB. Twórz melodie, komponuj linie basu i graj akordy przy pomocy 25 syntezatorowych miniklawiszy. Osobne przyciski do zmiany oktawy w górę i w dół oraz obsługa sustainu rozszerzają możliwości ekspresyjne klawiatury do pełnego zakresu dźwięków i umożliwiają klasyczną grę z sustainem, jak na pianinie.

Główne cechy APC Key 25:

 

MIDIMix
MIDIMix to przenośny, kompaktowy, wysokowydajny mikser MIDI, dający muzykom, DJ-om i producentom pełne, nieskomplikowane panowanie nad miksem i przetwarzanie ich cyfrowych dzieł w warunkach mobilnych. MIDIMix został skonstruowany specjalnie do wykorzystania funkcji MIDI Learn we wszystkich wiodących programach DAW i może być mapowany m.in. do ustawień miksera i instrumentów wirtualnych w celu uzyskania bardziej bezpośredniej, ręcznej kontroli nad dowolnym przypisywalnym parametrem MIDI.

Główne cechy MIDIMix:

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM