PROMOCJA: Interfejsy Apollo z bezpłatnymi wtyczkami

02.05.2022

PROMOCJA: Interfejsy Apollo z bezpłatnymi wtyczkami

Otrzymaj pakiet wysokiej klasy wtyczek gratis

Zdobądź pięć wysokiej klasy wtyczek UAD z wybranymi interfejsami audio Apollo.

Udoskonal swoje domowe studio za pomocą najpopularniejszych na świecie stacjonarnych interfejsów do nagrywania i miksuj wokale oraz instrumenty przy użyciu wysokiej klasy wtyczek UAD takich jak Fairchild®, Teletronix®, Helios®, Universal Audio i nie tylko.*

Kup wybrane wersje interfejsów audio Apollo Twin lub Apollo Solo Heritage Edition marki Universal Audio, by otrzymać kolekcję wysokiej klasy wtyczek UAD o wartości 1145 dolarów — całkowicie za darmo!

To dokładnie ten sam pakiet wtyczek, który jest dodawany do edycji interfejsów rackowych Apollo Heritage. Zawiera pełne kolekcje wtyczek takich jak Fairchild®, Teletronix®, Helios®, UA i nie tylko.

Kup wybrany interfejs Apollo Twin HE lub Apollo Solo HE:

Otrzymaj wtyczki za darmo:

Pięć dodatkowych wtyczek dołączonych do wszystkich interfejsów Apollo serii Heritage

 

Szczegóły:

Więcej na: U A U D I O . C O M /A P O L L O – D E S K T O P – P R O M O

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM