PROMOCJA: Interfejsy PreSonus

03.01.2017

PROMOCJA: Interfejsy PreSonus

Zaoszczędź nawet do 17% przy zakupie interfejsów audio

Idealna okazja zakupu interfejsów w promocyjnych cenach!

Studio 192 Mobile

Interfejs audio USB 3.0 idealny do nagrywania w studiu lub w podróży. Ma zestaw potrzebnych złączy i profesjonalne funkcje przydatne podczas odsłuchu i miksowania. Nagrywa i przetwarza dźwięk z najwyższą rozdzielczością, nawet do 192 kHz. Dostępne na każdym wejściu i wyjściu wysokiej klasy konwertery Burr-Brown zapewniają dynamikę w zakresie do 118 dB, i umożliwiają stabilną, naturalną rejestrację złożonego harmonicznie materiału, nie wprowadzając zniekształceń.

Cena promocyjna: 2490 zł
Cena regularna: 2999 zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów promocyjnych.


Studio 192

Interfejs audio USB 3.0 zapewniający brzmienie doskonałej jakości. Ma uniwersalny zestaw złączy oraz profesjonalne funkcje kontroli miksów i odsłuchu, o wymiarach pojedynczego racka. Zaprojektowany jako centralne urządzenie dla projektowych i profesjonalnych studiów nagrań.

Cena promocyjna: 3790 zł
Cena regularna: 4190 zł


AudioBox iTwo Studio

Kompletny zestaw narzędzi do produkcji piosenek w trybie wielośladowym, nagrywania utworów demo i pomysłów muzycznych, koncertów, podcastów, nagrań w terenie i do sound designu, oraz do wielu innych zadań.
W zestawie m.in.: przenośny, 2-kanałowy, zasilany przez USB interfejs audio/MIDI AudioBox™ iTwo dla komputerów z systemami Mac, Windows oraz iPada; oprogramowanie wielośladowe Studio One® Artist (Mac i Windows); wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy M7 o ciepłym brzmieniu; wysokiej klasy słuchawki HD7.

Cena promocyjna: 899 zł
Cena regularna: 1050 zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów promocyjnych.


AudioBox 44 VSL

Interfejs audio/MIDI USB 2.0 z oprogramowaniem PreSonus Virtual StudioLive™ (VSL), z programowym mikserem 8×4. Korzystając z AudioBoxa 44VSL i innego komputera z uruchomionym VSL, możesz miksować sesje studyjne lub występy na żywo np. śpiewającego duetu gitarowego czy niewielkiego zespołu.

Cena promocyjna: 977 zł
Cena regularna: 1150 zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów promocyjnych.

 

 

Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto.
Sprzęt marki PreSonus znajdziesz w każdym dobrym sklepie muzycznym w kraju.

Zapraszamy!

Pozostałe aktualności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Made by OSOM