PROMOCJA: Zaoszczędź na interfejsach Apollo!

01.08.2022

PROMOCJA: Zaoszczędź na interfejsach Apollo!

Lato błyskawicznych oszczędności z interfejsami audio

Lato oszczędności z biurkowymi interfejsami Apollo!

Zaoszczędź na niektórych biurkowych interfejsach audio Apollo marki Universal Audio. Skorzystaj z promocyjnej oferty już teraz!

W okresie od 1.08.2022 do 30.09.2022 klienci, którzy kupią promocyjny interfejs audio Apollo Twin, Apollo Solo lub Apollo x4 Heritage Edition w autoryzowanym sklepie sprzedającym sprzęt UA, zyskają natychmiastowe oszczędności!

Interfejsy audio biorące udział w promocji:

Sprawdź sklepy, w których kupisz interfejsy Apollo w promocyjnych cenach:

AV Partner
https://www.avpartner.pl/
https://www.studiostore.pl/

Czak Music
https://www.czakmusic.pl/

Magnus
https://hurtowniamuzyczna.pl/

Supersound
https://supersound.pl/

Oferta promocyjna ważna jest do 30.09.2022.

Pozostałe aktualności

NOWOŚĆ: Moog Mavis

NOWOŚĆ: Moog Mavis

20.06.2022

Mavis to syntezator idealny zarówno dla początkujących użytkowników, jak i zaawansowanych syntetystów. Semimodularny Mavis wyposażony jest w jednooktawową klawiaturę, więc […]

Czytaj dalej

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM