PROMOCJA: Integracja Splice z Akai Force, MPC X i MPC Live

04.04.2019

PROMOCJA: Integracja Splice z Akai Force, MPC X i MPC Live

Bezpłatny 3-miesięczny dostęp do biblioteki brzmień Splice

Akai Professional ogłasza integrację Splice z urządzeniami Force, MPC Live i MPC X!

Samodzielne urządzenia do produkcji muzycznej dla DJ-ów teraz oferują użytkownikom natychmiastowy dostęp przez wi-fi do biblioteki Splice, bezpośrednio z poziomu dotykowego interfejsu użytkownika urządzeń Force, MPC X i MPC Live!

Odkryj nieograniczony świat wiodących w swojej klasie i poszukiwanych brzmień, które teraz będziesz mieć na wyciągnięcie ręki!

Wraz z integracją Splice z urządzeniami Force, MPC Live i MPC X muzycy, wykonawcy, producenci muzyczni i DJ-e otrzymują natychmiastowy dostęp przez wi-fi do ich własnej biblioteki Splice, bezpośrednio z poziomu interfejsu dotykowego.

Biblioteka Splice jest idealna do błyskawicznego odsłuchu i użycia brzmień do projektów realizowanych w samodzielnym systemie muzycznym Force i w kontrolerach MPC X oraz MPC Live.

Brzmienia Splice oferują artystom miliony łatwych do załadowania próbek, od stłumionych clapów, po brzęczące Buzzy 808s, aż po 747s, trafiające nawet w brzmienia rzadko spotykanych 20-calowych talerzy perkusyjnych Zildjian China crash oraz wszystko to, co jest pomiędzy.

Bezpłatna 3-miesięczna subskrypcja

Na dodatek, ze względu na integrację Splice z serią samodzielnych stacji roboczych Akai Professional, Splice Sounds oferuje wszystkim użytkownikom urządzeń Force, MPC Live i MPC X bezpłatną 3-miesięczną subskrypcję na Splice z dostępem do milionów darmowych próbek, pętli i presetów – od 4.04.2019 do 4.07.2019!

Więcej o Splice: splice.com

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM