PROMOCJA: Fat Channel Classic Bundle gratis!

06.08.2019

PROMOCJA: Fat Channel Classic Bundle gratis!

Kup DAW Studio One i zyskaj za darmo Fat Channel Classic Bundle

W okresie od 1.08.2019 do 31.08.2019 kup DAW PreSonus Studio One 4 Professional lub aktualizację do tej wersji, a w prezencie zyskasz dodatek Fat Channel Bundle!

Oferta promocyjna obejmuje pełne wersje DAW-u PreSonus Studio One 4 Professional oraz aktualizacje.

Fat Channel Bundle automatycznie pojawi się na koncie użytkownika, gdy tylko kupiony program PreSonus Studio One 4 Professional lub aktualizacja do tej wersji zostaną zarejestrowane na stronie producenta PreSonus.com.

Fat Channel Bundle to kolekcja procesorów do realizacji dźwięku live i pracy w studiu!

Fat Channel Bundle zawiera:

– Kompresor FC-670
Rozszerz możliwości przetwarzania dźwięku w Studio One dzięki kompresorowi FC-670. Ten model kultowego kompresora/limitera z lat 50. nadaje każdemu sygnałowi charakterystyczne jedwabiste ciepło.

– Kompresor Brit Comp
Rozszerz możliwości przetwarzania dźwięku w sekwencerze Studio One dzięki kompresorowi Brit Comp. Brit Comp oddaje unikatowe brzmienie podwójnego wzmacniacza z napięciową regulacją wzmocnienia i jest idealny do opanowania dynamiki fortepianu lub dodania energii instrumentom perkusyjnym.

– Korektor Alpine EQ-550
Rozszerz możliwości przetwarzania dźwięku w programie do edycji audio/MIDI Studio One dzięki korektorowi Alpine EQ-550. Klasyczny korektor z lat 60. zapewnia spójną, powtarzalną korekcję wykorzystującą trzy zachodzące na siebie pasma, podzielone na siedem stałych punktów częstotliwości, każde z pięcioma stopniami wzmocnienia lub tłumienia. Wybór filtrów szczytowych lub półkowych dla wysokiego i niskiego pasma, wraz z niezależnie dodawanym filtrem pasmowoprzepustowym, zapewnia łatwą ścieżkę do tworzenia najlepszej korekcji pod względem akustycznym.

– Korektor Solar 69
Rozszerz możliwości przetwarzania dźwięku w polskojęzycznym programie typu DAW Studio One dzięki korektorowi Solar 69. Brzmienie klasycznego brytyjskiego korektora jest absolutnie legendarne i ulepszyło wiele wspaniałych nagrań. Solar 69 symuluje tę klasyczną brytyjską konstrukcję i dodaje definicji stopie, kształtuje brzmienie gitar elektrycznych i dodaje blasku gitarom akustycznym i wokalom bez poświęcania podstawy ich brzmienia.

Oferta jest ważna tylko do 31.08.2019.

Znajdź sklep, w którym kupisz DAW PreSonus Studio One 4.

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM