PROMOCJA: CONSOLE ONE z wtyczką British Class A

06.02.2019

PROMOCJA: CONSOLE ONE z wtyczką British Class A

Kup Console 1 i otrzymaj wtyczkę British Class A

Do 30.04.2019 kup sprzętowy sterownik-mikser CONSOLE 1 i otrzymaj za darmo uznaną wtyczkę British Class A.

British Class A to channel strip opracowany na bazie legendarnego brytyjskiego sprzętu z lat 60. i początku 70. Zawiera kolekcję najbardziej pożądanych i charakterystycznie brzmiących urządzeń studyjnych.
Pozwala nadać ścieżkom tłustego crunchu transformatora stopnia wejściowego, uzyskać wspaniałe brzmienie przy pomocy słodkiego niczym miód korektora, czy kontrolować dynamikę przy pomocy „muzykalnego” kompresora.

Zasady promocji:

  1. W autoryzowanym sklepie kup sterownik Console 1 i wyślij wiadomość e-mail na adres: givememybca@softube.com. W wiadomości podaj swoje imię i nazwisko oraz identyfikator iLok.
  2. Po weryfikacji przez producenta poprawności i daty zakupu, otrzymasz licencję BCA.
  3. Promocja obejmuje także klientów, którzy kupili Console 1 po dniu 1.01.2019.
  4. Promocja trwa do 30.04.2019.

 

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM