Program wypożyczeń monitorów serii S

28.05.2021

Program wypożyczeń monitorów serii S

Przetestuj monitory serii S z ADAM Audio

W ramach Programu Wypożyczeń oferujemy możliwość przetestowania monitorów studyjnych z serii S marki ADAM Audio w Twoim studiu.

Przetestuj serię S w Twoim własnym studiu!

W ramach Programu Wypożyczeń oferujemy Ci możliwość złożenia wniosku o przetestowanie monitorów studyjnych z serii S w najbardziej znanym środowisku odsłuchowym – czyli w Twoim własnym studiu. Zapraszamy Cię do bliższego spojrzenia (i posłuchania) oraz porównania jednej pary z flagowej serii monitorów ADAM Audio z Twoim obecnym rozwiązaniem do monitorowania.
Możesz wybrać monitory bliskiego pola S2V, średniego pola S3H czy S3V lub monitory dalekiego pola S5H czy S5V.

Złóż wniosek za pomocą poniższego formularza i powiedz nam, dlaczego konkretnie powinieneś otrzymać do testów monitory serii S.

Uwaga:
Po pozytywnym zaopiniowaniu wniosku o przetestowanie monitorów drugim krokiem jest podpisanie umowy wypożyczenia obligującej do wpłaty kaucji za sprzęt. Kaucja jest zwracana od razu po upływie terminu wypożyczenia, który nie może być dłuższy niż dwa tygodnie.

Pomimo naszych starań, nie możemy wszystkim aplikującym zagwarantować udziału w Programie Wypożyczeń Serii S.
Wynika to z bardzo wielu zapytań. Damy Ci znać, gdy wypożyczenie serii S będzie możliwe, a także udzielimy dalszych informacji. Bardzo prosimy o cierpliwość.

Zapraszamy!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

  Nazwa Twojego studia lub firmy

  Twoje imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Numer telefonu kontaktowego

  Ulica i numer lokalu

  Kod pocztowy

  Miasto

  Dlaczego właśnie Ty powinieneś otrzymać monitory S do testów?

  Z jakich monitorów obecnie korzystasz?

  Którym monitorem studyjnym jesteś zainteresowany?
  ADAM S2V - Monitor bliskiego polaADAM S3V - Monitor średniego polaADAM S3H - Monitor średniego polaADAM S5H - Monitor dalekiego polaADAM S5V - Monitor dalekiego pola

  Kiedy chcesz rozpocząć dwutygodniowy okres próbny?

  Dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Administratora: AUDIOSTACJA P. Dygasiewicz P. Dolewka spółka jawna, ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki.
  Szczegółową informację odnośnie celów i zasad przetwarzania danych oraz przysługujących uprawnień znajduje się w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

  Pozostałe aktualności

  Made by OSOM