Premiera: Emulator głośników UAFX OX Stomp

26.09.2023

Premiera: Emulator głośników UAFX OX Stomp

Nowy efekt gitarowy UAFX OX Stomp marki Universal Audio

Universal Audio przedstawia dynamiczny emulator głośników UAFX OX Stomp.

UAFX OX Stomp powstał na bazie wielokrotnie nagradzanego OX Amp Top Box, dając użytkownikom „wzmacniaczy w pudełku” profesjonalne studio pełne autentycznie brzmiących kolumn gitarowych, mikrofonów, modeli pomieszczeń i efektów studyjnej jakości – tuż u Twoich stóp.

UA wykracza daleko poza jednowymiarowe przechwytywanie typu Impulse Response, poprzez wykorzystanie przełomowej technologii Dynamic Speaker Modeling, która w przekonujący sposób emuluje break-up głośnika, drive i płacz membrany głośnika – zapewniając złożone harmoniczne i brzmienie trudne do odróżnienia od perfekcyjnie omikrofonowanej kolumny głośnikowej.

Oprócz fachowo umieszczonych przed kolumną bliskich mikrofonów pojemnościowych, dynamicznych i wstęgowych, OX Stomp jest jedynym efektem, który oferuje pełny wybór mikrofonów ambientowych z dynamicznym modelowaniem pomieszczenia. Zapewnia to autentyczne wrażenia podczas nagrywania wykręconego wzmacniacza w światowej klasy pomieszczeniu do nagrywania.

Niezależnie od tego, czy używasz emulatora wzmacniacza UAFX, czy innych popularnych modelerów wzmacniaczy, multiefektów lub profilerów – nawet wyjścia liniowego przedwzmacniacza – OX Stomp oferuje ponad 100 wyselekcjonowanych konfiguracji RIG, zapewniając inspirujące dźwięki dla każdego typu wzmacniacza lub gatunku, zaraz po wyjęciu z pudełka. Oprócz modeli mikrofonów i kolumn głośnikowych Ox Stomp oferuje również wspaniałe efekty UA, takie jak kompresja 1176, pogłos płytowy, chorus, flanger, trzy rodzaje delaya i czteropasmowy korektor z filtrami górno- i dolnoprzepustowymi.

Główne cechy:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM