Premiera słuchawek NTH-100 z RØDE

29.03.2022

Premiera słuchawek NTH-100 z RØDE

Profesjonalne słuchawki nauszne

Firma RØDE ogłosiła swój długo wyczekiwany debiut na rynku słuchawek – profesjonalne słuchawki nauszne NTH-100. Łącząc wyjątkową wydajność dźwiękową z rewolucyjnymi funkcjami zapewniającymi najwyższy komfort użytkowania, a do tego okraszone kultowym stylem i niezrównaną jakością, z której słynie RØDE, słuchawki NTH-100 są obietnicą wrażeń dźwiękowych, które inspirują do kreatywności.

Główne cechy RØDE NTH-100

„NTH-100 to kulminacja dekad pasji i zanurzenia w dźwięku” – mówi Damien Wilson, dyrektor generalny RØDE. „Opracowaliśmy te słuchawki od podstaw z niezwykłą dbałością o każdy szczegół i obsesją na punkcie perfekcji, i jesteśmy niesamowicie dumni z wyniku. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że NTH-100 są najlepsze w swojej klasie. Jeśli jesteś twórcą poszukującym swoich pierwszych słuchawek lub doświadczonym profesjonalistą wciąż polującym na idealne puszki, Twoje poszukiwania dobiegły końca.”

Dźwięk taki, jak ma być usłyszany

Każdy aspekt NTH-100s został starannie dopracowany, aby zapewnić wyjątkową jakość dźwięku podczas ważnych odsłuchów, od monitorowania, przez miksowanie, po mastering. Idealnie nadają się do wszelkich form tworzenia treści w domu, w studiu lub w terenie, w tym do produkcji muzycznej, podcastingu i transmisji na żywo, nagrywania w terenie oraz produkcji i edycji wideo.

Każdy aspekt NTH-100s został starannie dopracowany, aby zapewnić wyjątkową jakość dźwięku podczas krytycznych odsłuchów, od monitorowania, przez miksowanie, po mastering. Idealnie nadają się do wszelkich form tworzenia treści w domu, w studiu lub w terenie, w tym do produkcji muzycznej, podcastingu i transmisji na żywo, nagrywania w terenie oraz produkcji i edycji wideo.

Właściwości te są dodatkowo wzmocnione dzięki unikatowej, wyprofilowanej konstrukcji nauszników. Ta ergonomiczna konstrukcja została precyzyjnie opracowana, aby zapewnić nie tylko najwyższy komfort, ale także optymalną akustykę, eliminując tryby stojące i rezonanse częstotliwości, co zapewnia bardziej wciągające wrażenia słuchowe. Nauszniki są również wyposażone w piankę pamięciową o dużej gęstości, która zapewnia doskonałą izolację akustyczną.

NTH-100 to niezwykle naturalnie brzmiące słuchawki, o sygnaturze dźwiękowej zbliżonej do otwartych, ale posiadające wszystkie zalety zamkniętych słuchawek, w tym doskonałe pasywne tłumienie hałasu zewnętrznego i brak problemów z rozlewaniem się dźwięku podczas nagrywania w pobliżu mikrofonu. Są one precyzyjnie wykonane, aby zachować każdy szczegół i każdy niuans wytwarzanego dźwięku. Innymi słowy – dźwięk taki, jaki powinien być słyszany.

Najwygodniejsze słuchawki w historii

Oprócz wyjątkowego brzmienia, słuchawki NTH-100 są również niezwykle wygodne. Zostały one zoptymalizowane pod kątem tworzenia długich formatów, a kilka innowacyjnych funkcji ma na celu zmniejszenie zmęczenia nawet podczas najbardziej żmudnych sesji.

Słuchawki NTH-100 wyposażono w luksusową Alcantarę® na nausznikach i pałąku. Jest to najwyższej jakości materiał, który jest zazwyczaj wykorzystywany w samochodach sportowych i modzie z najwyższej półki. Niezwykle miękki w dotyku i oddychający, poprawia wrażenia zmysłowe już od momentu założenia słuchawek. Pod Alcantarą znajduje się warstwa naszego rewolucyjnego żelu CoolTech™, który pochłania i rozprasza ciepło, aktywnie chłodząc głowę i uszy, co znacznie zmniejsza zmęczenie podczas noszenia. Jest to nieoceniona cecha dla twórców, którzy często biorą udział w długich sesjach nagraniowych – od inżynierów dźwięku i producentów po podcasterów i streamerów. Zmęczenie jest dodatkowo redukowane dzięki zrównoważonej charakterystyce częstotliwościowej i niskim poziomom zniekształceń NTH-100s.

Oprócz optymalnych parametrów akustycznych wyjątkowa, ergonomiczna konstrukcja nauszników zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Muszle słuchawek są wyprofilowane do kształtu uszu, a dwukierunkowy ruch i pianka z pamięcią kształtu zapewniają indywidualne dopasowanie słuchawek do każdego rozmiaru i kształtu głowy (nawet w przypadku osób noszących okulary). Pałąk jest w pełni regulowany i wyposażony w nasz innowacyjny system blokowania FitLok™, który utrzymuje nauszniki na miejscu, dzięki czemu przy każdym założeniu słuchawki są dokładnie takie same. Komfort dostosowany do potrzeb każdego twórcy.

Wysoce funkcjonalne, wysoce trwałe

NTH-100 są wyposażone w funkcje, których każdy twórca wymaga od pary słuchawek. Należą do nich: zaczepy kabla na obu nausznikach, dzięki którym kabel można umieścić tam, gdzie jest to najwygodniejsze; wysokiej jakości złącze blokujące dla każdego zaczepu, zapewniające pełne bezpieczeństwo w przypadku pociągnięcia za kabel; łatwa identyfikacja lewego i prawego nausznika dzięki świecącym literom, kodom kolorystycznym i pismu Braille’a; i wiele innych.

Do każdej pary dołączony jest wysokiej jakości czarny, prosty kabel o długości 2,4 m, który jest lekki i nie rzuca się w oczy, a także 1,2-metrowe (3′11″) i kolorowe warianty (różowy, zielony, pomarańczowy i niebieski) dostępne oddzielnie. W zestawie znajduje się również etui do przechowywania, adapter 3,5 mm na 1/4″ do użytku z profesjonalnym sprzętem audio oraz zestaw kolorowych pierścieni identyfikacyjnych ułatwiających identyfikację kabla (są one dopasowane do kolorów kanałów w RØDECaster Pro i RØDE Connect).

Wzornictwo słuchawek NTH-100 jest natychmiastowo kultowe, z czystymi liniami i eleganckimi wykończeniami. Zostały one również zbudowane tak, aby wytrzymać rygorystyczne wymagania związane z codziennym tworzeniem. Każda para jest tworzona w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych RØDE w Sydney w Australii, przy użyciu wysokiej klasy materiałów: pałąk jest wykonany z wytrzymałej stali sprężynowej pokrytej trwałą, odporną na zarysowania powłoką; pałąk i nauszniki z Alcantary są bardzo trwałe i łatwe do czyszczenia, a łatwo zwijany kabel jest niezwykle odporny na zużycie. Elementy te są również wymienialne przez użytkownika i mogą być zdjęte i wymienione w ciągu kilku sekund. Taka modułowa konstrukcja zapewnia maksymalną trwałość, nawet przy intensywnym codziennym użytkowaniu przez wiele lat. Pałąk FitLok również minimalizuje ruchy, co jeszcze bardziej zwiększa trwałość.

Słuchawki RØDE NTH-100, które powstawały przez dziesięciolecia, są wreszcie dostępne. Możesz być pewien, że warto było na nie czekać.

 

Kable NTH-Cable12 & NTH-Cable24

Do użytku ze słuchawkami przeznaczone są kable NTH-Cable12 & NTH-Cable24 (1,2 m & 2,4 m) w kolorze czarnym, różowym, zielonym, pomarańczowym i niebieskim.

NTH-Cable to wysokiej jakości elastyczny kabel przeznaczony do użytku ze słuchawkami RØDE NTH-100. Wyposażono go w złącze z blokadą, dzięki czemu nie odłącza się od mocowania nauszników, a kabel zakończony jest parą wzmocnionych wtyków jack 3,5 mm TRS ze zintegrowaną listwą odciążającą, co zapewnia niezawodne, długotrwałe użytkowanie. NTH-Cable jest dostępny w pięciu różnych kolorach (czarnym, różowym, zielonym, niebieskim i pomarańczowym) oraz dwóch różnych długościach (1,2 m lub 2,4 m).

Do każdego kabla dołączony jest zestaw kolorowych pierścieni identyfikacyjnych, które pasują do kolorów kabla i mogą być umieszczone na obu złączach w celu łatwej identyfikacji kabla. W zestawie znajduje się również przejściówka z 3,5 mm na ¼ cala do użytku z profesjonalnym sprzętem audio oraz gumowa uszczelka do gniazda słuchawkowego na nauszniku, które nie jest używane.

Najważniejsze cechy:

Słuchawki nauszne NTH-100 są już w sprzedaży.
Cena 888 zł

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM