Premiera: Sheeran Looper+

29.02.2024

Premiera: Sheeran Looper+

Looper zaprojektowany przez Eda Sheerana i jego zespół produkcyjny

Sheeran Looper+ to dwuścieżkowy kompaktowy looper, zaprojektowany przez Eda Sheerana i jego zespół produkcyjny.  Looper+ jest idealny do występów na ulicy, w studiu lub na scenie!

Sheeran Looper+ oferuje sposób pracy loopera Eda Sheerana, wyposażony jest w przyciski nożne z odlewanego ciśnieniowo aluminium oraz intuicyjny kolorowy ekran o przekątnej 1,8″ z pierścieniem stanu pętli LED RGB do wyświetlania informacji dotyczących wykonania. Wykorzystuje specjalny procesor DSP z HeadRusha®, który oferuje wiodącą w swojej klasie jakość dźwięku i mnóstwo opcji łączności.

Dwa przyciski nożne, nieskończone możliwości

Sheeran Looper+ ma dokładnie te same nożne przyciski z odlewów ciśnieniowych, które można znaleźć w stadionowym looperze Eda. Przyciski te zostały precyzyjnie zaprojektowane z optymalnymi wymiarami i naciskiem sprężyny, aby były łatwe w obsłudze, pomagając skupić się wyłącznie na występie.

Te niezwykle wytrzymałe przyciski sterują nagrywaniem ścieżek, overdubem, odtwarzaniem i zatrzymywaniem pętli, a także posiadają funkcję wstrzymania, aby z łatwością cofać/ponawiać i czyścić pętle. Do Loopera + można również podłączyć opcjonalny zewnętrzny pojedynczy lub podwójny przełącznik nożny i/lub kontroler MIDI w celu przypisania sterowania funkcjami takimi jak solo i wyciszanie ścieżek, odwrócone odtwarzanie (reverse) i 1/2 prędkości, a także fade in/out pętli.

Różne tryby loopera zapewniające wszechstronność

Looper + od pierwszego włączenia oferuje intuicyjne loopowanie z czterema różnymi trybami zapętlania, aby osiągnąć idealny przepływ pracy.

Tryb Single: 1 ścieżka z nieograniczoną liczbą warstw do tworzenia prostych i potężnych pętli, tak jak robił to Ed, budując swoją karierę podczas występów na żywo.

Tryb Multi: 2 ścieżki z globalną długością pętli do budowania utworów, obsługiwane jak w scenicznym, stadionowym looperze Eda

Tryb Sync: 2 ścieżki o różnych długościach, które automatycznie pozostają zsynchronizowane.

Tryb Song: 2 ścieżki o tej samej lub różnej długości, które działają jako niezależne sekcje utworu (np. zwrotka, refren itp.).

Łatwe zapisywanie i wczytywanie pętli

Sheeran Looper + pozwala przechowywać do 128 pętli z ponad 3 godzinami całkowitego czasu przechowywania w pamięci wewnętrznej. Po podłączeniu do komputera Mac lub PC Looper + pojawia się jako urządzenie pamięci masowej USB typu plug-and-play, ułatwiając przesyłanie pętli metodą „przeciągnij i upuść” bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Ponad 6 godzin loopowania na bateriach w podróży

Looper + może być zasilany przez ponad 6 godzin z jednego zestawu czterech baterii AA – idealnie do koncertowania i występów ulicznych. Alternatywnie można podłączyć Looper + do standardowego zasilacza 9V 500mA (minus w środku) i zintegrować go z pedalboardem. Możesz nawet zasilać Looper + bezpośrednio z portu USB, aby łatwo przesyłać pętle z komputera Mac lub PC.

Dobrze podłączony

Looper + ma monofoniczne wejście combo XLR + 1/4″ do podłączenia standardowego mikrofonu dynamicznego do wokalu, stereofoniczną parę wejść 1/4″ do podłączenia instrumentu takiego jak gitara lub instrument klawiszowy, stereofoniczną parę przypisywanych wyjść 1/4″, wejście MIDI 1/8″ (z dołączoną przejściówką 5-pinową) do zewnętrznej synchronizacji MIDI i sterowania funkcjami, wejście 1/4″ zewnętrznego pojedynczego lub podwójnego przełącznika nożnego oraz port USB do nagrywania, przesyłania pętli i synchronizacji MIDI do komputera Mac/PC.

Nagrywanie i przesyłanie strumieniowe przez USB

Looper + ułatwia dotarcie ze swoimi kreacjami i występami do szerszego grona odbiorców. Po podłączeniu do komputera Mac lub PC Looper + działa po prostu jako interfejs audio USB. 3-wejścia/2-wyjścia, ułatwiając nagrywanie za pomocą ulubionego DAW lub konfigurowanie streamingu i występowanie przed całym światem.

 

Pozostałe aktualności

Made by OSOM