Premiera RØDE X

26.10.2022

Premiera RØDE X

Nowe rozwiązanie audio do streamingu i gier

RØDE X to marka nowego rozwiązania audio do streamowania gier, sygnowana przez RØDE. To gratka dla wszystkich graczy grających na konsolach i komputerach, streamerów gier i muzyki. Rozwiązanie RØDE X obejmuje mikrofon dynamiczny XDM-100, mikrofon pojemnościowy XCM-50 oraz oprogramowanie UNIFY.

UNIFY – wirtualne rozwiązanie do miksowania dźwięku dla streamerów i graczy.

UNIFY umożliwia użytkownikom podłączenie i regulację wielu źródeł dźwięku, w tym mikrofonów, dźwięku z czatu, dźwięku z gier, muzyki i dźwięku systemowego. Oferuje wszechstronny routing, szerokie możliwości miksowania, zaawansowane przetwarzanie dźwięku APHEX, efekty głosowe, nagrywanie wielościeżkowe i nie tylko.
Jest to najpotężniejsze, a przy tym niewiarygodnie łatwe w obsłudze oprogramowanie tego typu.

Oprogramowanie UNIFY jest dostarczane bezpłatnie ze wszystkimi mikrofonami RØDE X, w tym XCM-50 i XDM-100. Razem oferują kompletne rozwiązanie audio do streamingu i gier.

Oprogramowanie UNIFY jest również kompatybilne z istniejącymi produktami RØDE i będzie dostępne poprzez płatną subskrypcję, zapraszając użytkowników do ekosystemu RØDE X.

Jednak zaawansowane przetwarzanie dźwięku jest dostępne tylko podczas korzystania z UNIFY z produktem RØDE X, ponieważ opiera się na potężnym wewnętrznym procesorze DSP wbudowanym w mikrofony serii X.
Podczas korzystania z oprogramowania z innymi urządzeniami dostępne jest tylko podstawowe przetwarzanie. Jest to znacząca wartość dodana dla mikrofonów RØDE X, dająca im przewagę nad produktami konkurencji.

Główne cechy UNIFY:

 

XDM-100 – profesjonalny dynamiczny mikrofon USB do streamingu i gier

Mikrofon zapewnia głębokie, radiowe brzmienie i jednocześnie doskonale eliminuje zakłócenia z pomieszczenia. Wyposażony jest w najwyższej klasy układy, w tym niskoszumowy, wysokowydajny przedwzmacniacz Revolution oraz pozbawione opóźnień wyjście słuchawkowe z regulacją poziomu i funkcją wyciszenia. W zestawie znajduje się również wysokiej jakości pop-filtr i kosz antywstrząsowy.

Co ważne, mikrofon XDM-100 jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem UNIFY, które odblokowuje zaawansowane przetwarzanie dźwięku APHEX, zasilane przez wewnętrzny procesor DSP.

Główne cechy XDM-100:

Zawartość opakowania:

 

XCM-50 – profesjonalny pojemnościowy mikrofon USB do streamingu i gier

Mikrofon zapewnia bardzo szczegółowy dźwięk, z wąską, przystosowaną do mowy kardioidalną charakterystyką kierunkowości. Wyposażony jest w wyjście słuchawkowe o zerowej latencji z regulacją poziomu i funkcją wyciszenia. Posiada również ułatwiający ustawianie mikrofonu uchwyt obracający się w zakresie 360 stopi. W komplecie jest także trójnożny statyw.

Mikrofon XCM-50 jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem UNIFY, które odblokowuje zaawansowane przetwarzanie dźwięku APHEX, zasilane przez wewnętrzny procesor DSP, tak jak w przypadku XDM-100.

Główne cechy XCM-50:

Zawartość opakowania:

Pozostałe aktualności

Morley w Audiostacji

Morley w Audiostacji

27.04.2023

Morley to legendarna amerykańska marka, która słynie ze swoich fantastycznych efektów gitarowych wah-wah. Dzięki innowacyjnemu podejściu i wysokiej jakości wykonania […]

Czytaj dalej

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM