Premiera: RØDE Streamer X

24.05.2023

Premiera: RØDE Streamer X

Profesjonalny interfejs audio i karta do przechwytywania wideo

Streamer X to nowy, rewolucyjny produkt, który łączy w sobie profesjonalny interfejs audio i kartę do przechwytywania wideo w kompaktowej, łatwej w użyciu konsoli.

Streamer X posiada studyjnej klasy wejścia audio dla urządzeń XLR i liniowych, słuchawek i mikrofonów bezprzewodowych RØDE, z ultra-niskoszumowym, wysokowydajnym przedwzmacniaczem Revolution Preamp™ i potężnym przetwarzaniem dźwięku APHEX zapewniającym nieskazitelną jakość dźwięku. Oferuje również strumieniowanie 4K30 / 2K60 i do 2K120 / 4K60 pass-through zapewniając niesamowitą jakość wideo w wielu różnych zastosowaniach, od streamingu i gier, przez podcasting i tworzenie treści, po prezentacje biznesowe.

Dwa połączenia USB-C bezproblemowo dostosowują się do konfiguracji dwóch komputerów, a cztery konfigurowalne pady SMART umożliwiają wyzwalanie w locie efektów dźwiękowych lub głosowych i innych działań na komputerze. Jest również w pełni kompatybilny z rozwiązaniami programowymi RØDE, w tym UNIFY, RØDE Central i RØDE Connect, zapewniając rozszerzoną funkcjonalność i niezrównaną elastyczność.

Streamer X reprezentuje nowy sposób livestreamingu z niesamowitym dźwiękiem i obrazem. Nigdy wcześniej przechwytywanie obrazu i dźwięku o jakości nadawczej nie było możliwe przy użyciu jednej konsoli. To najlepsze rozwiązanie do strumieniowania typu „wszystko w jednym”.

Kluczowe cechy:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM