PREMIERA: Nowe monitory BX3 i BX4 z M-Audio

27.10.2020

PREMIERA: Nowe monitory BX3 i BX4 z M-Audio

Studyjna jakość dźwięku do streamingu, podcastów i produkcji muzycznej

Dwa nowe monitory M-Audio z serii BX – BX3 i BX4 – zapewniają 120W dźwięku o studyjnej jakości do streamingu na żywo, podcastów i produkcji muzycznej w każdym miejscu.

Chcesz podnieść standard dźwięku? M-Audio ma na to odpowiedź – to dwa zupełnie nowe monitory multimedialne: BX3 i BX4. Te nowe monitory zostały precyzyjnie stworzone, by ich użytkownicy mogli doświadczać mediów jak nigdy dotąd!
Monitory M-Audio BX3 i BX4, zaprojektowane z myślą o transmisjach strumieniowych na żywo, grach, oglądaniu filmów lub słuchaniu muzyki, stanowią doskonałe rozwiązanie w zakresie kompaktowego, profesjonalnego dźwięku.

Modele BX3 i BX4 zapewniają 120W krystalicznie czystego dźwięku. Przetworniki niskotonowe z wysokogatunkowego materiału Black Kevlar® oraz zoptymalizowane komputerowo przetworniki wysokotonowe z kopułką z naturalnego jedwabiu stanowią doskonałe połączenie niskich tonów i wysokich częstotliwości dla uzyskania prawdziwego obrazu stereo. Kolumny BX3 i BX4 mają również otwór z tyłu, który zapewnia rozszerzone pasmo przenoszenia niskich częstotliwości, a tym samym lepsze wrażenia słuchowe podczas odtwarzania multimediów, w obudowie z akustycznie obojętnej płyty MDF, która zmieści się wszędzie.

Zarówno BX3 jak i BX4 wyposażone są w inteligentnie wykonany tylny panel, który każdemu umożliwia dostosowanie dźwięku i podłączenie dowolnego komputera, urządzenia mobilnego lub systemu multimedialnego. Regulatory High-EQ i Low-EQ zapewniają idealny dźwięk w każdym środowisku akustycznym. Przełącznik Left/Right Active Speaker Position pozwala wybrać, który głośnik jest lewy lub prawy.
Złącza na tylnym panelu zapewniają wejścia jack 1/4″, 1/8″ oraz wejścia RCA. BX3 i BX4 mają też wyjście słuchawkowe i pomocnicze wejście jack 1⁄8″ z przodu do podłączenia tabletu, komputera lub urządzenia przenośnego, dzięki czemu głośniki BX3 i BX4 są kompatybilne z wieloma źródłami sygnału wejściowego.

Modele BX3 i BX4 mają w zestawie pakiet oprogramowania, który zawiera wszystko, co niezbędne do natychmiastowego tworzenia podcastów, streamingu na żywo i nagrań muzycznych. Pro Tools jest branżowym standardem wśród oprogramowania nagraniowego i M-Audio połączył siły z Avid, aby stworzyć specjalną wersję tego wspaniałego oprogramowania: Pro Tools | First M-Audio Edition. M-Audio zawiera również 20 wtyczek efektowych Avid, które pomagają użytkownikom w nagrywaniu, miksowaniu i edycji każdego projektu audio.

W zestawie pakiet oprogramowania wysokiej klasy:
• Pro Tools First – M-Audio Edition,
• 20 efektów Avid

Najważniejsze cechy BX3 i BX4:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM