PREMIERA: Nowe mikrofony 4100 i T1

17.01.2024

PREMIERA: Nowe mikrofony 4100 i T1

sE Electronics prezentuje dwa nowe mikrofony pojemnościowe

Poznaj dwa nowe mikrofony pojemnościowe z sE Electronics: sE4100 i T1. Pierwszy jest młodszym bratem renomowanego modelu sE4400, a drugi – modelu T2.

 

Co nagrasz za pomocą mikrofonu sE4100?

Wielkomembranowy kardioidalny mikrofon pojemnościowy sE4100 to prawdziwy wół roboczy. Użyjesz go do nagrywania:
– wokali,
– fortepianów,
– instrumentów akustycznych lub dętych,
– kolumn gitar elektrycznych i overheadów.

Mikrofon doskonale sprawdza się w środowiskach na żywo jako fabrycznie dopasowana para do mikrofonów typu overhead lub instrumentalnych mikrofonów punktowych.

Żadnych bajerów, tylko świetny dźwięk!

Mikrofon pojemnościowy sE4100 wyposażony jest w funkcje, których naprawdę potrzebujesz – tylko kardioida, bez diod LED, bez plastikowych przełączników. Ma tę samą ręcznie wykonaną podwójną 1-calową mosiężną kapsułę napylaną złotem, co sE4400.

Przełączany tłumik wstępny i filtr dolnozaporowy

Mikrofon ma zintegrowaną podkładkę tłumiącą i filtr dolnoprzepustowy, które kompensują głośne źródła dźwięku i z łatwością oswajają nadmierne dudnienie niskich częstotliwości lub efekt zbliżeniowy. Dzięki temu mikrofon zapewnia niezbędny rozszerzony zakres dynamiki i roll-offy potrzebne do wybierania dźwięku u źródła.

Obudowa odporna na wgniecenia

Mikrofon ma odporną na wgniecenia odlewaną ciśnieniowo metalową obudowę, metalowe przełączniki, wytrzymałą kratkę z siatki drucianej ze stali sprężynowej i wysokiej jakości wykończenia. Gotowy jest do pracy podczas koncertów i w studiach.

Główne cechy sE4100:

Mikrofon T1 – Młodszy brat słynnego T2

T1 to tytan, który robi robotę.
T1 jest wielkomembranowym, kardioidalnym, pojemnościowym mikrofonem, zapewniającym płynny dźwiękowy charakter klasycznych pojemników, a przy tym opakowany w kompaktową obudowę.

Co nagrasz za pomocą mikrofonu T1?

T1 jest idealny do nagrywania źródeł, które bazują na mocnym ataku, takich jak bębny, blachy, perkusjonalia czy chociażby kontrabas.

T1 jest szczególnie znakomitym wyborem w środowisku live jako fabrycznie dopasowana para overheadów lub mikrofon do nagłaśniania poszczególnych instrumentów.

Główne cechy T1:

T1 jest gotowy na codzienne wyzwania profesjonalistów podróżujących i na lata wymagającego użytkowania w studiu.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM