PREMIERA: Nowe kostki gitarowe UAFX

24.10.2023

PREMIERA: Nowe kostki gitarowe UAFX

Universal Audio przedstawia Brigade, Flow, LA-2A i Lion

Universal Audio wprowadza do oferty cztery nowe kostki gitarowe: Brigade Chorus & Vibrato, Flow Vintage Tremolo, Teletronix LA-2A Studio Compressor  oraz Lion ’68 Super Lead Amp

Brigade Chorus & Vibrato oferuje doskonale emulowany chorus vintage i vibrato typu bucket-brigade, autentyczny obwód przedwzmacniacza i prawdziwy/buforowany bypass – a wszystko to w kompaktowym stompboxie.

To oszałamiająca emulacja klasycznego analogowego przedwzmacniacza dla tłustych brzmień i efektów.

Delikatnie wzmacniaj lub podsycaj swoje brzmienia i podbarwiaj dźwięki chorusem gęstym jak koktajl mleczny, dzięki pełnej emulacji oryginalnej analogowej konstrukcji bucket-brigade, rozsławionej przez wszystkich, od Rush i The Cure po Herbie Hancocka i Red Hot Chili Peppers.

*Wszystkie znaki towarowe są własnością odpowiednich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu przedstawienia efektów modelowanych jako część Brigade Chorus & Vibrato.

Flow Vintage Tremolo oferuje trzy rodzaje lampowych efektów tremolo, tap tempo, doskonale emulowany obwód przedwzmacniacza, podbicie głośności i prawdziwe/buforowany bypass – a wszystko to w kompaktowym stompboxie.

Zanurz się w przyjemnym dudnieniu amerykańskich wzmacniaczy z wczesnych lat 60. typu „brown” i dodaj lepką mieszankę fluktuacji głośności i przesunięcia fazowego.

Zagraj korzystając z kompleksowej emulacji obwodu optycznego tremolo prosto z klasycznego amerykańskiego wzmacniacza lampowego z 1965 roku i poczuj pulsujący blask najsłynniejszego „vibrato”, jakie kiedykolwiek stworzono.

Uzyskaj falujące piękno kwadratowych kształtów fali i zanurz się w rytmicznych efektach tremolo, które wzbogacą każdy gatunek, od nowoczesnego popu i R&B po blues i indie rock.

Teletronix LA-2A Studio Compressor oferuje legendarną optyczną kompresję lampową, prawdziwy/buforowany bypass i przełącznik ataku Stock/Fast – a wszystko to w kompaktowym stompboxie.

W kostce jest doskonale uchwycona emulacja transformatorów vintage, wzmacniaczy lampowych i elementu optycznego T4 dla tłustych, trójwymiarowych brzmień lampowych.

Niezależnie od tego, czy chodzi o dzwoniące czyste dźwięki i jednonutowe zagrywki gitarowe, czy też o dodanie głębi basom, syntezatorom i klawiszom, Teletronix LA-2A wzmacnia instrumenty jak żaden inny kompresor. Ten efekt zapewnia duże, trójwymiarowe brzmienie oryginalnego sprzętu, w tym jego transformatory, lampy i zniekształcenia elementów optycznych T4.

LA-2A nawet bez kompresji podniesie twoje brzmienie dzięki odważnemu zagęszczeniu brzmienia lampowego, z łatwością popychając twój już gotujący się wzmacniacz lampowy do soczystego przesterowania, pełnego harmonicznych i kolorów.


Lion ’68 Super Lead Amp
zapewnia klasyczne brytyjskie brzmienia wzmacniaczy, rozsławione przez legendarnych artystów, takich jak Jimi Hendrix, Van Halen, Led Zeppelin, AC/DC i nie tylko.*

Niezależnie od tego, czy chcesz zastąpić swój zestaw wzmacniaczy i wpiąć się bezpośrednio do konsolety, czy też nagrywać ścieżki w programie DAW – kostka zapewnia inspirujące, gotowe do użycia na albumie brzmienia trzech profesjonalnie mikrofonowanych stuwatowych wzmacniaczy plexi „golden unit” – z dźwiękowym realizmem znacznie przewyższającym inne cyfrowe modelery.

Wykorzystując tę samą technologię dynamicznego modelowania głośników, co Ox Amp Top Box, kostka zapewnia autentyczne brzmienie sześciu klasycznych konfiguracji kolumn głośnikowych, z idealnie rozmieszczonymi mikrofonami studyjnymi i dynamicznymi dźwiękami pomieszczenia.

*Użycie nazwisk artystów nie stanowi oficjalnego poparcia dla efektu UAFX Lion ’68 Super Lead Amp.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM