PREMIERA: Nowe głośniki FRFR-108 MKII i FRFR-108 MKII

12.12.2023

PREMIERA: Nowe głośniki FRFR-108 MKII i FRFR-108 MKII

HeadRush przedstawia nowe głośniki do gitary i basu

HeadRush wprowadza nowe pełnozakresowe głośniki o liniowej charakterystyce do gitary i basu: 250-watowy FRFR108 MKII i 200-watowy FRFR112 MKII.

Nowe głośniki zapewniają odpowiedni headroom podczas każdego występu na żywo lub próby. Są precyzyjnie dostrojone do dokładnego, liniowego odtwarzania emulacji wzmacniacza i kolumny. Mają wbudowany Bluetooth®, dzięki czemu możesz przesyłać muzykę bezprzewodowo z urządzenia mobilnego do dedykowanego kanału Bluetooth® w kolumnie.

Głośniki wyposażone są w komplet niezbędnych złączy. Dwa wejścia combo XLR + Jack 1/4″ z niezależnymi pokrętłami regulacji głośności oraz bezpośrednie wyjście XLR umożliwiają podłączenie głośników lub wysłanie dźwięku dalej do miksu frontowego.

Szybko adaptują się do najróżniejszych warunków – posiadają przełącznik odcięcia masy eliminujący szumy powodowane przez pętle mas oraz przełącznik HPF EQ pomagający przebić się przez niewyraźnie brzmiące miksy sceniczne.

Nowe FRFR zostały precyzyjnie zaprojektowane tak, by w pełni wykorzystać możliwości modelera i zapewnić wszystkie zawiłości emulacji wzmacniacza i paczki, z wystarczającą głośnością, aby być gotowym na każdą scenę, próbę lub jam session. FRFR to skrót od „full-range flat-response”. Ten specjalny rodzaj wzmocnienia jest bardzo ważny w przypadku pedałów do modelowania wzmacniaczy i pedalboardów, ponieważ głośnik musi brzmieć czysto i przejrzyście, aby mógł zapewnić prawdziwe brzmienie „wzmacniacza w pomieszczeniu” bez koloryzowania go tak, jak zrobiłby to tradycyjny wzmacniacz gitarowy.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM