PREMIERA: MPC Key 37

06.02.2024

PREMIERA: MPC Key 37

Akai Professional wprowadza MPC Key 37

MPC Key 37 przenosi legendarny workflow MPC do kompaktowej klawiatury; wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia beatów, linii basu i syntezatorów, klejenia sampli i tworzenia kompletnych utworów – bez komputera.

MPC Key 37 jest standardowo wyposażony w kolekcję wtyczek Akai z ponad 100 wbudowanymi efektami i bezprzewodową integracją ze Splice, a wszystko to kontrolowane jest przez 16 podświetlanych padów MPC, 37-klawiszową klawiaturę syntezatorową, 7-calowy ekran dotykowy i 4 pokrętłą Q-link. MPC Key 37 może również stać się centrum Twojego studia; z wejściami/wyjściami MIDI, 4 gniazdami TRS CV (8 wyjść TS z adapterami typu breakout), Bluetooth® MIDI i Ableton Link. Możesz też podłączyć się do komputera i uruchomić oprogramowanie MPC jako wtyczkę w swoim ulubionym DAW.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM