Premiera: Moog Labyrinth

11.07.2024

Premiera: Moog Labyrinth

Syntezator półmodularny i generator pomysłów

Poznaj syntezator Labyrinth. Dzięki dwóm generatywnym sekwencerom możesz tworzyć dźwięki, które stopniowo rozkwitają, układając się w trakcie wybrzmiewania w zaskakujące polimetryczne melodie, których ewolucje i skale możesz kontrolować.

Labyrinth, instrument półmodularny i generator pomysłów, odkrywa przed tobą zarówno znajome jak i nigdy wcześniej niesłyszane schematy, warstwy i tekstury. Dzięki dwóm generatywnym sekwencerom możesz tworzyć dźwięki, które stopniowo rozkwitają, układając się w trakcie wybrzmiewania w zaskakujące polimetryczne melodie, których ewolucje i skale możesz kontrolować. Dzięki równoległym analogowym ścieżkom sygnału wydobędziesz z tego instrumentu jego prawdziwy potencjał, dodając koloru i tła dla rytmu perkusji lub linii basu.

Labyrinth świetnie sprawdzi się na scenie oraz jako główny element skromnego sypialnianego studia, zarówno jako w pełni funkcjonalny samodzielny instrument, jak i kolejny element twojego racka.

Labyrinth poprowadzi twoją sesję nagraniową w nieodkryte rejony kreatywności. Bijącym sercem Moog Labyrinth jest solidny podwójny sekwencer, wykorzystujący operacje losowe do budowania dwóch wyjątkowych ośmiokrokowych śladów, które wyginają się i splatają ze sobą, tworząc zachwycająca dźwiękową ścieżkę. Dzięki w pełni funkcjonalnej krosownicy, Labyrinth może być synchronizowany za pośrednictwem zegara analogowego lub MIDI w trakcie przetwarzania sygnału, lub gdy na brzmienie instrumentu wpływa działanie innego urządzenia.

Zestrój swoje instrumenty i pozwól Labyrinthowi improwizować w tej samej tonacji do dźwięków, które wygenerujesz, grając na syntezatorze Matriarch. Spatchuj Labyrinth ze Spectravoxem dla uzyskania żywych spektralnych efektów. Połącz Labyrinth z Mavisem w racku 104HP, aby poszerzyć liczbę dostępnych modułów. To jedynie kilka z wielu zestawień, w których Moog Labyrinth sprawdzi się świetnie. Bez względu na to, która ścieżkę wybierzesz, niech Labyrinth prowadzi cię do celu.

Dla kogo jest Labyrinth?

Co czyni Labyrinth wyjątkowym?

Pozostałe aktualności

Made by OSOM